Makale Yaz
seto06
Bu haberi yazdır
Durmayın... Yıldıramazsınız...
 Ara
12
 2016

Hafta sonu yaşanan malum olaydan dolayı ülke olarak şehit olanlara başsağlığı, yaralı olan kardeşlerimizede acil şifalar diliyorum. 

Aslında bu durumda futbol konuşulacak bir ortam da yok, hayatın acı gerçekleri karşısında her vatandaş gibi elimiz kolumuz bağlı ama herkesin ağzında 'artık yeter!' diye çıkan iki kelime süzülüyor. Lakin bu olayları yapan yaptıran kim ise bu dünyada kazandıklarını yada kazancaklarını düşünselerde, binlerce şehidimizin kanının hesabını ahirette nasıl ödeyecekler bilemiyorum. 

Şunu da buradan belirtmek istiyorum, bu coğrafyada yaşayan insan topluluğu, öyle bomba ile, tüfek ile korkup kaçacak kimseler değildir. Onlar Avrupa'nın diğer ülkelerinde olur, burda ki patlayan bombalar artık bizde ses etkisi yaratıyor, biz orda şehit olduk öldük sanıyorsunuz...Hayır, biz yeniden diriliyoruz, sırf siz gülmeyin, sevinmeyin diye başımız eğilmiyor. 

O bayrak ki 3 kıtada hüküm sürmüş, nesilden nesile el değiştirmiş, bir kez olsun esir düşmemiş o anlı şanlı AY YILDIZLI BAYRAĞIM, sizin iki bombanızla yere düşmez, bu coğrafyanın her cm2 karış karış bombada koysanız, sadece tek bir tane Türk'te kalsa bu cihanda, o sizin canınızı almak için gece gündüz uyumaz sizi bulup gebertir. Türklerin kızdığı zaman nasıl bir cengaver olduğunu biliyorsunuz, sakarya meydan muharebesinde, çanakkalede 200 kg'luk top mermisini sırtlayıp ingiliz bataryasını batıran bu ırk, sarıkamışta 1 tane mermi sıkmadan şehit olan bu ırk, 35 yıldır bizi şehit ede ede bitiremediğiniz bu ırk, sınırda gece karakolu basıp askerlerimizi şehit edip zafer nidaları atarken, sabah uyandığınızda yine o karakol yine o bayrak yine o mehmedimiz tanıştırıyım onlarda bizim ırkımız... 

Bu topraklar kanla beslendi, siz kan döktükçe daha çok kök salacak, daha çok büyüyecek ve bitmeyeceğiz, ama siz adınız leş soyadınız kahpe, siz delikanlı değilsiniz, siz namertsiniz, siz bu vatanın evladı değil hain köpeğisiniz.. siz bir HİÇSİNİZ... 

Biz bu ülkenin, bu Cumhuriyet'in Yılmayan, Bitmeyen gençleriyiz...

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
reklam
Yazarın diğer yazıları
Son Girilen Makaleler
mevlutbilgili
| 19 Mayıs 2024 |
mevlutbilgili
| 19 Mayıs 2024 |
kabatasli
| 06 Şubat 2024 |
| 01 Şubat 2024 |
| 30 Ocak 2024 |
En çok yorumlananlar
Blog bulunmuyor...