1
webaslan iPhone Uygulaması
Webaslan'ın iPhone uygulaması ile takımımızla ilgili en güncel haberler, fotolar, videolar, yazarlar ve daha fazlası parmağınızın ucunda. Beğendiğiniz haber ve yazıları facebook ve twitter üzerinden paylaşabilir, puan durumu ve fikstür bilgilerine uygulama içinden ulaşabilirsiniz.
>iPhone Uygulaması
2
webaslan Android Uygulaması
Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri en güncel şekilde sizlere aktaran Webaslan.com, iPhone uygulamasının ardından Android uygulamasıyla da artık günün her saati elinizin altında... Android Market'ten ücretsiz olarak telefonunuza indirebileceğiniz Webaslan.com uygulaması zengin içeriğiyle Galatasaray taraftarının en güvenilir haber kaynağı olmaya devam edecek.
>Android Uygulaması
3
webaslan Mobil
Galatasaray’la ilgili haberleri, puan durumu, fikstür bilgilerini, foto galerileri, videoları cep telefonunuzdan takip etmek istiyorsanız webaslan.com’un mobil versyionu m.webaslan.com size yeter. Telefonunuz için en uygun çözünürlükte hazırlanmış formatta takip etmek için telefonunuzda m.webaslan.com adresini yazmanız yeterli!
Mobile Uygulamalar
4
webaslan iPad Uygulaması
Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri en güncel şekilde sizlere aktaran Webaslan.com, iPhone ve Android uygulamasının ardından Ipad uygulamasıyla da artık günün her saati elinizin altında... Webaslan'ın Ipad uygulaması ile takımımızla ilgili en güncel haberler, fotolar, videolar, yazarlar ve daha fazlası parmağınızın ucunda. Beğendiğiniz haber ve yazıları facebook ve twitter üzerinden paylaşabilir, puan durumu ve fikstür bilgilerine uygulama içinden ulaşabilirsiniz.
>iPad Uygulaması
5
webaslan Nokia Uygulaması
Nokia kullanıcılarına özel ücretsiz webaslan Taraftar Uygulaması Nokia Ovi Store’da sizi bekliyor. Cep telefonunuzdan Ovi Store’a girip webaslan olarak arama yapmanız yeterli.
Nokia Ovi Daha fazla bilgi için buraya tıklayarak Ovi Store’da uygulamanın sayfasını görüntüleyebilirsiniz.
Nokia Uygulamaları
6
webaslan Huawei Uygulaması
Webaslan iPhone ve Android uygulamalarının ardından resmi Huawei uygulaması da yayınlandı. Artık Webaslan'a ulaşmak her zamankinden daha kolay olacak!
>Android Uygulaması