Henry olacaktı, olamadı! Hüsran...
Galatasaray'da aradığını bulamayan ve beklentilerin çok altında kalan Sercan Yıldırım yeni sezonda Şanlıurfaspor forması giyecek.  
Webaslan.com
Henry olacaktı, olamadı! Hüsran...
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, HCL firmasıyla yapılan sponsorluk anlaşması toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtlarken Arda Turan hakkında yeni ve kafaları karıştıran bir açıklama daha yaptı.

Ünal Aysal, Atletico Madrid'in milli oyuncuyu daha önce söylediği gibi satmaya pek sıcak bakmadığını dile getirirken, Arda Turan'ın Türkiye'ye birgün geldiğinde bu takımın kesinlikle Galatasaray olacağını söyledi. Transferin sürekli sorulmasının ardından Ünal Aysal yaptığı, ''Atletico Madrid, Arda Turan'a çok ihtiyaçları olduğunu ve bu transferi kurcalamamızı rica etti. Her gün bu soru sorulduğuna ve ısrar olduğuna göre biraz daha kurcalamam gerekiyor. Biraz daha bekleyelim'' açıklamasıyla kafaları karıştırdı.

Aysal, transferdeki son gelişmeler sorulduğunda da ''Henüz transfer döneminin bitmesine 34 gün daha var'' cevabını verdi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yabancı kararının ve Galatasaray'ın bu konuya olan tavrı hakkında da açıklamalarda bulunan Ünal Aysal, isteklerinin Türk futbolunun iyiliği için olduğunu söylerken, ''Türkiye ya bir Avrupa ülkesidir ya da tek başına bir adadır. Biz bu adada yaşamıyoruz. Ülkemiz AB'ye üye olmaya çalışıyor. Biz de bu statüdeki oyuncuların burada Türk gibi oynamalarını istiyoruz. İsteğimiz Türk futbolunun iyiliği için'' ifadelerini kullandı.

%%EMBEDVIDEO_12308%%

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler