Transfer listesi hazır!
Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, transferlerin ekonomik planlar doğrultusunda gerçekleşmesi için gecesini gündüzüne katıyor  
Webaslan.com
Transfer listesi hazır!
Spor Toto Süper Final'de Fenerbahçe'yi geride bırakarak şampiyonluk ipini göğüsleyen Galatasaray'da kutlamalar devam ediyor.

Sadece Türkiye'de değil başta Almanya ve Amerika olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde çeşitli organizasyonlar ile şampiyonluk kutlamalarına ara vermeyen sarı-kırmızılı kulüpte camianın önde gelen isimleri tarafından bir süredir gündeme getirilen 'Köprülere bayrak asma' geleneği de 21 Mayıs Pazartesi günü yerini buldu.

Galatasaray Kulübü İstanbul Valiliği'nden özel izin alarak Boğaziçi Köprüsü'ne, daha sonra da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 200'er metrekare büyüklüğünde sarı-kırmızılı bayraklar astı. Kara Yolları çalışanlarının köprülere astığı bayrakların daha önceki yıllarda olduğu gibi kesilmemesi için ise bir takım önlemler alındı.

Her iki köprüde de olay yaşanmaması için bir dizi önlem alan İstanbul Emniyeti, sarı-kırmızılı bayrakların çevresini de sık sık kontrol ederek olası olayların önüne geçmek istiyor. Köprü polisleri tarafından sıkıca kontrol edilen sarı-kırmızılı bayraklar, taraftarların da büyük bir ilgisini çekiyor.

2006 yılında Galatasaray'ın şampiyonluğu ile sonuçlanan sezonun ardından da sarı-kırmızılı kulüp Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne bayraklar asmış ancak bir grup Fenerbahçe taraftarı bayrakların iplerini keserek köprüden indirmişti.


Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN