Yunus Akgün'ün yeni maaşı belli oluyor!
Galatasaray'da Yunus Akgün ile yeni sözleşme imzalanıyor. Sözleşmesi 2024 yılında bitecek oyuncunun kontratı 2027'ye kadar uzatılacak. Yunus Akgün'ün maaşı da yaklaşık 22 katına çıkarılarak 900 bin TL'den 20 milyon TL'ye yükselecek.  
Akşam
Yunus Akgün'ün yeni maaşı belli oluyor!
Fotoğraf : AA

Yunus Akgün'de beklenen oldu. Galatasaray'da maaşı tartışma konusu olan ve İsmail Çipe'nin maaşının üçte birini kazanan başarılı futbolcuyla yeni sözleşme imzalanıyor. Yunus Akgün'ün maaşı tam 22 katına çıkarılacak.

YUNUS AKGÜN İÇİN RESMİ AÇIKLAMA GELMİŞTİ

Başkan Dursun Özbek geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Yunus Akgün'e yeni sözleşme konusunu değerlendirdiklerini söylemişti. Bu açıklamanın ardından harekete geçen yönetim, Yunus Akgün ile görüşmelere başladı.

YENİ SÖZLEŞMENİN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI

Yunus Akgün sözleşme süresi ve maaş pazarlıklarında sorun çıkarmazken kararı tamamen yönetime bıraktı. Galatasaray'ın başarılı futbolcuya sunacağı yeni kontratın detayları da ortaya çıktı.

MAAŞI YAKLAŞIK 22 KATINA ÇIKARILIYOR

Buna göre Galatasaray yönetimi, sözleşmesi 2024 yılında bitecek olan Yunus Akgün'ün kontratını 2027'ye kadar uzatacak. Oyuncunun 900 bin TL'lik maaşı da 22 katına çıkarılarak 20 milyon TL'ye seviyesine çekilecek.

YUNUS AKGÜN'ÜN 2022-23 SEZONU KARNESİ

Adana Demirspor'da geçirdiği harika dönemin ardından yeni sezona durgun bir giriş yapan Yunus Akgün, 7 lig maçında sadece 1 asistlik katkı verdi.Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler