Uğur Meleke: "Yusuf Demir'i davet ettiniz mi?"
Spor yazarı Uğur Meleke, Yusuf Demir tartışmalarıyla ilgili yeni bir yazı kaleme aldı. İşte Meleke'nin dikka çeken sözleri...  
Hürriyet
Uğur Meleke: "Yusuf Demir'i davet ettiniz mi?"
Fotoğraf : AA
1

Hürriyet yazarı Uğur Meleke, Yusuf Demir tartışmalarıyla ilgili yeni bir yazı kaleme aldı. İşte Meleke'nin dikka çeken yorumları:

"HİÇ TATMİN EDİCİ DEĞİL"

"Milli takımın başına CV'sinde U21 seviyesinde büyük başarıları olan bir Alman hoca getirince, hiç olmazsa gurbetçi oyuncular konusunda ekstra bir başarı hedefleniyor diye düşünürsünüz değil mi? Ancak o konuda da açıklamalar hiç tatmin edici değil. Türk spor kamuoyu son 15 gündür Yusuf Demir'in durumunu merak ediyor."

"MİLLİ TAKIM DAVETİ YAPTINIZ MI?"

"TFF cephesinden gelen tek açıklama, Yusuf'a gidildiğinde oyuncunun Avusturya Ümit Milli Takımı'nı seçtiği yönünde. Sayın Büyükekşi, Altıntop, Kuntz, Özdemir, Güneş ve spor kamuoyuna soruyorum buradan öyleyse: Ferdi de Hollanda U21 milli futbolcu değil miydi? Salih Özcan da Almanya U21'in yıldızı değil miydi? Demek ki ümit milli takım tercihi, son karar değil bazen. Siz Yusuf Demir ve Ercan Kara'ya bir buçuk yıl önce A milli takım daveti yaptınız mı? Yaptıysanız ne yanıt aldınız? Paylaşabilir misiniz lütfen kamuoyuyla bu bilgileri tüm şeffaflığıyla." 

 


Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
WEBASLAN ÖNERİYOR
www.hazirol.gov.tr adresinde yayımlanmakta olan ve toplumda afet farkındalığını artırmayı amaçlayan eğitim videolarına da AFAD Acil mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.
TÜMÜ
WEB ASLAN