Milli Takım kadrosunda 2 değişiklik!
Cengiz Ünder ve Hakan Çalhanoğlu, A Milli Takım aday kadrosundan çıkarıldı.  
Milli Takım kadrosunda 2 değişiklik!
Fotoğraf : AA

Cengiz Ünder ve Hakan Çalhanoğlu, A Milli Takım aday kadrosundan çıkarıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada Cengiz Ünder'in, daha önceden yapılan planlama kapsamında A Milli Futbol Takımımızın Almanya ve Galler ile oynayacağı maçların aday kadrosundan çıkartıldığı belirtildi.

Hakan Çalhanoğlu'nun geçirdiği üst solunum yolu enfeksiyonu ve hamile olan eşinin doğumunun çok yaklaşması nedeniyle teknik heyetin kararıyla aday kadrodan çıkarıldığı açıklandı.

İşte Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklama:

"Almanya ile 18 Kasım'da deplasmanda oynayacağı özel maç için bugün Berlin'e yolculuk edecek A Millî Takımımızın aday kadrosunda değişiklik yapıldı.


Millî futbolcularımızdan Cengiz Ünder, yeni teknik heyetimizin antrenman metotlarını ve futbol felsefesini bizzat deneyimlemesi ve takım arkadaşlarıyla birlikte çalışması amacıyla, İstanbul'da dört günlük bir kamp dönemi geçiren A Millî Takımımızın Almanya ve Galler maçları aday kadrosuna davet edilmiş, daha önceden yapılan planlama kapsamında da kafilenin Berlin'e hareketinden önce kamp kadrosundan ayrılmıştır.

Takım kaptanımız Hakan Çalhanoğlu ise, A Millî Takımımızın dün ve bugün yapmış olduğu antrenmanlarda, geçirdiği üst solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle yer alamamıştır. Tıbbi durumunun yanı sıra, bebek bekleyen eşinin doğumunun çok yaklaştığı bilgisi de değerlendirilen millî oyuncumuz, teknik heyetimizin kararıyla A Millî Takımımızın aday kadrosundan çıkarılmıştır."

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler