Köksal: "Çok haksızlığa uğradım"
Mehmet Ali Aydınlar döneminde federasyonda görev alan ve şike sürecinde yazılan mektup nedeniyle hayli konuşulan Ebru Köksal, suskunluğunu bozdu.  
Webaslan.com
Köksal: "Çok haksızlığa uğradım"

Ebru Köksal, Beyaz TV'de yayımlanan 'Beyaz Futbol' programına çok özel açıklamalarda bulundu.

"BU VAKİT SONRASI KONUŞMAM UYGUN OLMAZ"

"Mehmet Ali Aydınlar söylenecek her şeyi söyledi. Bu konuda konuşmadım, konuşmak da istemedim. Söyleyecek bir şeyim yok. Kendisi de tamamiyle görüşmelerin onun yaptığını, yaptığı konuşmaları da hafifletecek yazıları yazdırdığına da söyledi. Benim bu vakit sonrası konuşmam uygun olmaz. O tüm gerekli olanları söyledi."

"HAKSIZLIĞA UĞRADIM!"

"Bu süreçte 4 ay 5 gün Federasyon’da çalıştım. Çok kısa bir süre oradaydım. Bu süreçte de kimse kendi başına hareket etmedi. Camialara zarar verecek çalışma içinde de olmadık. Yeri gelip de zaten o kurumların içinde kişiye açıklayacağı için ben açıkçası ayrıca bir açıklama yapma ihtiyacı duymadım. Tabii ki çok haksızlığa uğradım. Aydınlar’ın açıklamasıyla durum zaten biraz daha anlaşıldı."

"ONU HEDEF GÖSTERENLERE SORMAK GEREK"

Galatasaraylı olmanızdan dolayı mı hedef gösteriliyorsunuz sorusu karşısında ise ‘’Onu bilemiyorum. Hedef gösterenlere sormak gerek’’ ifadelerini kullandı.

"FENERBAHÇE’YE KIRGINIM"

"Fenerbahçe camiasına kırgınım. Ama bu kırgınlığı da anlayışla karşılayabiliyorum. Ben başka büyük kavga ve savaşın arasında kalan işini yapmaya çalışan insandım. Günü geldiğinde hakkımızı teslim edeceklerdir."

"BEN BU SÜRECİ İYİ BİLMİYORUM"

"Ben bu süreci iyi bilmiyorum. Ben bu dosyayı bilmiyorum. İçerisinde de olmadım. Mehmet Ali Aydınlar konuşmasında yeni yapılanmadan, tasarruftan, ileriye dönük alt yapı çalışmalarından bahsetti. Benim oradaki 4 aylık süreçte vaktimin %99’unu bu işlere harcadım."

"İSTEMEDİĞİM HALDE SÜRECE DAHİL OLDUM"

"Benim böyle konu için hiçbir zaman yorumum olmaz, olmayacaktır. İçinde bulunmak istemediğim süreçti. Benim Federasyon’a girişi amacım, uzun vadeli projelerde ve Türk futbolunun yeni yapılanması için gitmiştim. Yanlış dönemde gitmişim. İçerisinde bulunmak istemediğim sürece dahil olmak zorunda kaldım. 1.5 senedir bunun sıkıntılarını çekiyorum. Demeçte vermek istemiyorum, konuşmak da istemiyorum. Bir an önce bu konu kapansın istiyorum."

"AİLEM DE ÜZÜLDÜ"

"Bu konuda ailem de hayli üzüntülü. Benim bu süreçte bir suçumun olmadığını onlar da biliyor. Ailemin üzüntü dışında rahatsızlığı yok."

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN