Hıncal Uluç: "Kim bu Kartal?"
Spor yazarı Hıncal Uluç, GS Storelar'ın başında Beşiktaşlı bir müdürün olduğunu açıkladı.  
Sabah
Hıncal Uluç: "Kim bu Kartal?"

Spor yazarı Hıncal Uluç, GS Store Esra Hoşcan'ın daha önce Beşiktaş Mağazaları’nı yöneten “Kartal Yuvası” Genel Müdürü olmasını kaleme aldı ve duruma tepki gösterdi.

İşte Hınca Uluç'un 'Kim bu Kartal?' başlıklı köşe yazısı...

"Galatasaray Lisesi'ne müdür atanan Prof. Vahdettin Engin, Fenerbahçe Kongre üyesiymiş... Kulüpte kıyamet kopuyor. Prof. Engin, göreve daha gelmeden Fener'den istifa etmiş ama, gürültü hâlâ devam ediyor...Sebep. Galatasaray Spor Kulübü'nün "Bu atama iptal edilmelidir" şeklinde yaptığı açıklama ve peşini bırakmayanlar..

Bakın.. Yatılı olmaktan çıkınca, ne bizim Mülkiye eski Mülkiye artık, ne de Lise, eski Lise... Bugün bir araştırma yapılsın, mesela son sınıflarda, haziranda mezun olunca, Galatasaray'a nerdeyse otomatik üye olma hakkını kazanacaklar arasında Galatasaraylılar yüzde kaç, Fenerliler yüzde kaç?.

Meselem o değil zaten.

Prof. Engin'e istifa etmesine rağmen resmen itiraz eden kulüp, Galatasaray Store'ların başına kimi getirdi? Esra Hoşcan'ı.. Esra Hoşcan kim? İşte resmini gördüğünüz hanımefendi.

Beşiktaş Mağazaları'nı yöneten "Kartal Yuvası" Genel Müdürü idi. Olaylar oldu, ayrıldı. Şimdi Galatasaray kulübünün malı Store'ların başında... Bu ne demek oluyor? Lahana turşusu oluyor, kulüp için. Bana göre, profesyonel işlerde, performansa bakılır. Hepsi o!"

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN