Eren Derdiyok'a uyarı: "Ciğerci de böyle gitti!"
Doktorların 'Oynayabilir' raporuna rağmen, 'Ağrılarım var' diyen ve Fatih Terim tarafından kadroya alınmayan Eren Derdiyok'un son durumu...  
Eren Derdiyok'a uyarı: "Ciğerci de böyle gitti!"

Eren Derdiyok krizinin arkasında para sorununun olduğu ortaya çıktı.

Fanatik'ten Metin Karabaş'a göre; Galatasaray'ın golcü oyuncusu sakat olduğunu söylemesine rağmen MR'ında her hangi bir soruna rastlanmadı. Terim Porto maçı öncesinde kadroda olmayan Eren için, "Sakat olduğunu söyledi. Kadroya almadım" diyerek sitemkar bir ifade kullanmıştı.

Eren Derdiyok Porto maçının ardından Antalyaspor karşısında da kadroda yer almadı. G.Saray'ın internet sitesi de "Ağrıları olduğunu söyleyen Eren kadroya alınmadı" diyerek alaycı bir uslup kullanmıştı.

Ancak Eren'in aslında sakat olmadığı ve yerli futbolculara TL üzerinden para ödenecek kararnamesinin çıkmasından sonra, "Benim İsviçre pasaportum var. Neden TL üzerinden para alayım" dediği öne sürüldü.

"Tolga Ciğerci de benzer sebepli gönderilmişti"

Konunun parayla ilgisi olmadığını belirten Fanatik gazetesi muhabiri Metin Karabaş, "Eren Derdiyok, acı eşiği çok yüksek bir oyuncu. Tolga Ciğerci'nin Galatasaray'dan gitme sebebi de buna benzer bir tavırdı. Fatih Terim, sakat sakat oynayın demiyor ama sağlık ekibi oynayabilirsin diyor ve oyuncu oynamak istemiyorsa bu Fatih Terim'in hiç hoşuna gitmez" dedi.

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN