"Başkanlık hayalim yok"
Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi Abdürrahim Albayrak, CNN Türk'te yayınlanan Aykırı Sorular programına açıklamalar yaptı.  
"Başkanlık hayalim yok"
Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi Abdürrahim Albayrak, CNN Türk'te yayınlanan Aykırı Sorular programına konuk oldu. Sarı-kırmızılı idareci birbirinden önemli açıklamalar yaptı. Başkanlık hakkında konuşan Albayrak, "Başkanlık gibi bir hayalim yok. Ben halimden memnunum." ifadelerini kullandı.

Albayrak, "Evinin önünde binlerce insan olan ve heykelini diken bir Alex başka forma giymez. Alex iyi bir Fenerli parayı tercih etmez. Hagi bizde öyleydi. Alex de öyle" açıklamasında bulundu.

Sevilen yönetici, Fenerbahçe'yle olan ilişkileri içinse "İki kulüp iyi geçinmek zorunda. Menfaatleri ortak. Bu işten para kazanıyoruz" diye konuştu.

ÖZHAN CANAYDIN'A ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Özhan Canaydın'dan çok şey öğrendiğini ve onun çok centilmen biri olduğunu anlatan Abdurrahim Albayrak, "G.Saray'a gol atan takımı alkışlamam. Başkan farklı bir insandı ve bütün Türkiye'nin takdirini topladı" dedi.

AMRABAT'TAN ZARAR GELMEZ

"Yıllar önce Barcelona'da maç yaparken ibadet yerlerini gördüm ve niye bizde yok diye çok düşünmüştüm. Nou Camp'ta ibadet yerleri vardı . Futbolcu namaz kılarsa buna kime zarar verir. Amrabat'ı oruç tutmadan yapmadı. Kuran da okuyor, namazda kılıyor. Bu beni çok etkiledi. Böyle oyuncudan zarar gelmez"

GELEN CEZALAR...

"Bu sene 36 bin kişiye oynayacağımızı düşünüyorum. Taraftar olmadan hiçbirimiz bu işi yürütemeyiz. Galatasaray ya da Fenerbahçe'nin ceza alması hiçbirimizin işimize yaramaz. Arena'da Devreyi tamamlayamadık çimler bozuldu. Çim dayanmıyor 300 bin euro verdik"

HAGI ESKİ GÜNLERİNİ ARATMIYOR

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN