"Uykularım kaçıyor"
 
Hürriyet
"Uykularım kaçıyor"
G.Saray’da cezalı Saidou’nun yerine ilk 11’de forma giydiği Diyarbakır maçında taraftarların protestolarına hedef olan Volkan Arslan, ‘En zayıf halka bendim. Kabak benim başıma patladı’ dedi. Sahada kaldığı 60 dakika boyunca başarılı bir oyun çıkardığını belirten ve tepkilere bir anlam veremediğini ifade etti. Volkan, şunları söyledi: ‘Taraftarların benimle ne alıp veremediği var anlayamadım. Bana karşı aşırı tepki gösteriyorlar. Risk almayınca başarılı olamazsın. 60. dakikaya kadar rakibimize baskı kuramamıştık ve kötü oynuyorduk. Hepimiz stresliydik. Ben, oyuna birşeyler katmaya çalıştım. Topla oynamaktan korkmayan bir futbolcuyum. Ara paslar vererek risk aldım. Ancak, yaptığım iki pas hatasından sonra herkes benim üzerime geldi. Takım için bir şeyler yapmaya çalışınca sen kötü oluyorsun.

Başarısız olunca tepki gördüm. Benim oyun tarzım bu. Ben böyle var oldum. Tepki gördüm diye tarzımı değiştirecek halim yok. Ön planda olduğum için sahadaki en zayıf halka bendim. Bu yüzden kabak hep benim başıma patlıyor. En ufak yanlışta herkes benim üzerime geliyor.

Taraftarlar beni niye sevmiyor anlayamadım. Önemli olan takımımın kazanması. Bu tür tepkiler takımın performansını olumsuz yönde etkiliyor. Ben, bu tepkileri hak ettiğime inanmıyorum. Tepkiler yüzünden geceleri uykularım kaçıyor. Takım arkadaşlarıma sahip çıktıkları gibi bana da destek vermelerini istiyorum. Sonuçta G.Saray’ın başarısı için ter döken bir futbolcuyum. Bunun dışında benim kimseye bir kırgınlığım yok.'Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler