Victor Nelsson'dan flaş Sevilla sözleri!

6

VICTOR NELSSON'DAN SEVILLA SÖZLERİ

Galatasaray'ın Danimarkalı stoperi Victor Nelsson, ülkesinden BT'ye Sevilla'nın transfer gündeminde yer almasıyla ilgili olarak açıklama yaptı.

5

"AYRILIK ZAMANIM GELİNCE..."

Nelsson, "Ben şu anı yaşıyorum. Gelecekte neler olacağını bilemem, göreceğiz. Ben mümkün olduğu kadar sıradaki maça odaklanmaya çalışıyorum. Galatasaray'dan ayrılma zamanım gelirse, gideceğim kulüp Sevilla mı olur başka bir kulüp mü olur göreceğiz." dedi.

4

"TRANSFER HABERLERİNİ GÖRÜYORUM"

Ocak ayında ayrılma ihtimali sorulan Nelsson, "Kulübüm Galatasaray'ın, transferim için Sevilla'ya bir söz verdiğiyle ilgili bir şey duymadım. Transfer haberleri giderek daha fazla çıkıyor, görüyorum. Ancak, doğrusunu söylemek gerekirse transferle ilgili bana gelen hiçbir şey yok." cevabını verdi.

3

MONCHI SÜREKLİ PAZARLIK HALİNDE

Endülüs merkezli Estadio Deportivo gazetesi, Sevilla Sportif Direktörü Monchi'nin Nelsson'a ilgisi azalmadan devam etti. Monchi, sıklıkla Galatasaray ile pazarlıklarını sürdürüyor ama sarı kırmızılı kulüp her seferinde 25 milyon euro yanıtını verdi.

2

MONCHI HER MAÇINI SEYRETTİRİYOR

25 milyon euro'luk bir yatırım için daha fazla emin olmak isteyen Sevilla yönetimi, Galatasaray'ın tüm maçları için analiz yaptırdı.

1

GALATASARAY, 7 MİLYON EURO ÖDEDİ

Galatasaray'ın Kopenhag'dan 7 milyon euro'ya transfer ettiği Victor Nelsson, sarı kırmızılı formayla toplam 59 maça çıktı ve performansıyla Danimarka'nın Dünya Kupası kadrosuna da seçildi.

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler