Ümit Davala'nın yeni adresi
Galatasaray'da Fatih Terim döneminde yardımcı teknik direktörlük yapan Ümit Davala'nın Azerbaycan'da çalışmaya hazır olduğu ortaya çıktı.  
Webaslan Dış Haberler
Ümit Davala'nın yeni adresi

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'da Fatih Terim döneminde yardımcı teknik direktörlük yapan ve Azerbaycan'da bir kulübün başına geçeceği konuşulan Ümit Davala için flaş bir gelişme yaşandı.

Ümit Davala'nın Azerbaycan'a olası transferi hakkında konuşan menajeri Tuncay Uzun, deneyimli ismin Azerbaycan'da çalışmak istediğini ve taraflar arasında anlaşma sağlanması durumunda Davala'nın Azerbaycan'a gitmeye hazır olduğunu ifade etti.

Ümit Davala'nın menajeri Tuncay Uzun, "Ümit ile bizzat kendim konuştum. Azerbaycan'da çalışmak istiyor. Azerbaycan'da çalışmak istediğini söyledi. Taraflar arasında anlaşma sağlanması durumunda Ümit Davala, Azerbaycan'da çalışacak. Yani, Ümit artık Azerbaycan'da çalışmaya hazır" dedi.

Tuncay Uzun geçtiğiğimiz günlerde yaptığı açıklamada ise Ümit Davala'nın Azerbaycan'da bazı kulüpler ile görüşme halinde olduğu itiraf etmişti.Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN