Transferden vazgeçilmiyor
Arena'da kulüp ofisinde toplantı üstüne toplantı yapılıyor. Başkan Özbek, kardeşi ve Fatih İşbecer, bundan sonraki yol haritasını belirlemek için adeta olağanüstü hal ilan etti.  
Fanatik
Transferden vazgeçilmiyor

Sarı-Kırmızılı kulüpte UEFA’nın artçı şokları sürüyor... Galatasaray’ın Avrupa kupalarından 1+1 yıl men edilmesinin istenmesi nedeniyle, çok büyük bir gelir kaleminden mahrum kalmak üzere olan Sarı-Kırmızılılar, yeni bir yol haritası çizmeye çalışıyor.

Başkan Dursun Özbek, kardeşi Mehmet Özbek ve genel sekreter Fatih İşbecer, Türk Telekom Arena Stadı’ndaki kulüp ofisinde toplantı üzerine toplantı gerçekleştiriyor. Galatasaray’da adeta olağanüstü hâl ilan edilirken, çözüm yolu üzerinde uzlaşı sağlanması adına tüm birimler harekete geçirildi.

UEFA zirvesi 12 Şubat’ta

Galatasaray Yönetimi’nin şu an belirlediği öncelikli hedef, dün açıklandığı üzere 12 Şubat’ta UEFA ile yapılacak olan hayati toplantı. Verilecek cezayı minimuma indirmek ya da 1+1 olarak talep edilen men işlemini, sadece 1 yıla düşürmek gibi seçenekleri bulunan Sarı-Kırmızılılar, tüm ihtimalleri gözden geçiriyor. Bu doğrultuda Avrupa’da futbol hukukunu bilen sportif finans uzmanlarından yardım talep edilecek.

Transferden vazgeçilmiyor

Galatasaray Yönetimi tüm olumsuz gelişmelere karşın mevcut transfer politikasından vazgeçmiyor. Teknik direktör Mustafa Denizli’nin istediği 2 takviyeyi yapmak için çalışmalarını sürdüren Sarı-Kırmızılılar, oyuncuların maliyetini düşürmek adına yoğun çaba sarf ediyor. Transferlerin bu yüzden geciktiği vurgulanıyor.

30 milyon Euro örnek olacak

UEFA’nın Galatasaray’a gönderdiği raporda, 2012-2013’ün zararı 38 milyon Euro, 2013-2014’ün zararı 70.4 milyon Euro, 2014-2015’in zararı ise 55.8 milyon Euro olarak görünüyordu. Sarı-Kırmızılılar’ın 2015-2016 sonunda ise UEFA’nın kabul edilebilir sapma olarak belirlediği 30 milyon Euro civarında kalabileceği ifade ediliyor.Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN