Transferde Rachid Ghezzal savaşı!

6

RACHID GHEZZAL SAVAŞI

Bonservisi Leicester City’de bulunan Cezayirli yıldız, Galatasaray ’ın radarına girerken, menajeri vasıtasıyla her iki tarafla da masaya oturdu. Şu sıralarda hem İngiliz kulübü hem de oyuncu, gelen teklifleri değerlendiriyor.

5

TRANSFER SAVAŞINDAKİ SON DURUM

Her ne kadar Cim Bom’un devrede olmasına Siyah-Beyazlılar tepki gösterse de, 29 yaşındaki futbolcu Florya’ya bir adım daha yakın görünüyor. İşte transfer savaşındaki son durum:

4

BONSERVİSİ 4 MİLYON EURO

Galatasaray ve birkaç Arap kulübü, 4 milyon Euro bonservisi peşin ödeyeceğini Leicester’a bildirdi. Beşiktaş bu parayı taksitle ödemek istiyor.

3

G.SARAY VE BEŞİKTAŞ'IN TEKLİFLERİ

Galatasaray, 2.6 milyon Euro garanti maaş, artı 200 bin Euro bonus önerisinde bulundu. Beşiktaş 1.8 milyon Euro garanti maaş, artı 700 bin Euro bonus teklif etti.

2

BEKLENTİLERİ 3 MİLYON EURO

Ghezzal cephesindeki beklenti, yıllık 3 milyon Euro. Beşiktaş Yönetimi, teklif yükseltmeyeceğini oyuncuya bildirdi. Galatasaray da son teklifini yükseltmedi. Bu arada Arap kulüplerinin maaş önerisi 4 milyon Euro.

1

KRİTİK GÜN PERŞEMBE

Kritik gün ise perşembe. Ghezzal’ın menajeriyle yapılacak görüşme, transferdeki düğümü çözecek gibi görünüyor. [Fanatik]

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN