"Terim kalıcı siz gidici!"
Galatasaray taraftarı, yönetim ile arasında kriz olan teknik direktörümüz Fatih Terim'e büyük destek verdi.  
Webaslan.com
"Terim kalıcı siz gidici!"
Fotoğraf : AA

Galatasaray'da teknik direktörümüz Fatih Terim ile yönetim arasında esen soğuk rüzgarlar son günlerde iyice arttı. Çok daha fazla birlik, beraberlik ve kenetlenmeye ihtiyacımızın olduğu bu günlerde yönetim ile hocamız arasında yaşanan "çatışmadan" zarar görebilecek tek yerin Galatasaray olduğunu unutulmaması gerektiğini bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Yaşanan kriz sonrasında taraftarlarımız twitter'da "#TerimKalıcıSizGidici" hasthag'ini açarak teknik direktör Fatih Terim'e destek oldu. Hatta destek öyle büyüdü ki bu hasthag çok kısa bir süre içerisinde Türkiye gündeminde ilk sıraya yerleşti.

FATİH TERİM NE DEMİŞTİ?

Taraftara söz verdiği için bazı şeyleri yapmadığını kaydeden İmparator, "Çeşitli defalar Galatasaray taraftarından kopartıldım ben. Galatasaray taraftarına sözüm var, onlara olan bu sözümü tutmaya çalışıyorum ama bilinsin ki artık kimsenin ne arkasındayım, ne de yanındayım." diyerek yönetime mesaj yollamıştı.

YÖNETİM CEPHESİ

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in görevine son verileceği yönünde çıkan sosyal medya iddialarına, sarı-kırmızılı yönetim cevap verdi.

Yusuf Günay "Fatih Terim'in gönderilmesi söz konusu değil. Böyle bir şey gündemimizde yok, tamamen uydurma. Yönetim olarak sene sonunda hocamızla birlikte şampiyon olacağımıza inancımız tam." açıklamasını yaptı.

Başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak ise "Yönetim ile hocamız arasında bir gerginlik yok. Erzurumspor'dan dönerken Fatih Hocam ile beraber oturduk, takımdaki sorunları konuştuk. Pazar günkü antrenmanın ardından hocamız ile oturduk, çay içtik ve konuştuk." dedi.

SALI GÜNKÜ TOPLANTIYA DAVET EDİLECEK

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz salı günü yapılacak yönetim kurulu toplantısında krize nokta koymak istiyor. Mustafa Cengiz'in daha önce yaptığı "Sayın hocamız Fatih Terim'i ne zaman çağırsak toplantımıza gelir" açıklamasına dayanarak kritik zirveye Terim'i davet etmeyi düşündüğü öğrenildi.

Son dönemde amatör branşlar dahil maç kaçırmayan Cengiz, gündem bir anda değişince dünkü basketbol maçına da gitmedi. Başkan, yarın yapacağı açıklamalarla krize son verecek.


Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN