Stoke City'den Ndiaye için flaş talep!
Galatasaray, Ndiaye'yi ikna edip makul bir ücret karşılığında oynatmak isterken, İngiliz kulübü de Galatasaray'dan para isteyince planlar bozuldu. Stoke City, 16 milyon euroya transfer ettiği oyuncu için 2.5 milyon euro kiralama bedeli talep etti.  
Milliyet
Stoke City'den Ndiaye için flaş talep!

Galatasaray'da, Badou Ndiaye'nin transferinde sürpriz bir engel daha çıktı, Cim-Bom hiç ummadığı bir sorunla daha karşı karşıya kaldı.

Sarı-kırmızılılar, Badou Ndiaye'nin kiralanması konusunda Championship'e düşen Stoke City ile anlaşmış ama Senegalli futbolcunun istediği 3.5 milyon euro sorun yaratmıştı. Aradan geçen zaman bambaşka bir tablo ortaya çıkardı. Bugün itibariyle Ndiaye ile parasal konularda anlaşma sağlandı ama bu kez İngiliz kulübü sorun çıkardı.

Stoke City'nin yetkilileri daha önce Galatasaray'ın 3.5 milyon euroluk ücretini karşılaması durumunda kiralanmasına sıcak baktığı Ndiaye için herhangi bir kiralama bedeli istemeyeceğini bildirmişti. Ancak kulüple kurulan son temasta Stoke City 2.5 milyon euro kiralama bedeli talep etti.

Son maçta kadroya bile alınmayan 27 yaşındaki futbolcu için istenen rakam şaşkınlık yarattı. Geçen sezon devre arasında 16 milyon euroya transfer ettikleri Ndiaye'den zarar etmek istemeyen Stoke City'nin uzlaşmaz bir tavır takınması, Cim-Bom'un frene basmasına neden oldu. Galatasaray, İngiliz ekibinin geri adım atmaması halinde Ndiaye'den vazgeçecek.Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler