Selçuk İnan'dan flaş itiraflar

15

SELÇUK İNAN'DAN AÇIKLAMALAR

Galatasaray'ın efsane kaptanlarından ve son olarak Sarı-kırmızılı kulüpte teknik direktör Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Selçuk İnan, sarı-kırmızılı forma altındaki unutulmaz anlarını ve gelecekteki planlarını Milliyet'e anlattı. İşte o açıklamalar...

14

"TEKNİK DİREKTÖRLÜK YAPMAK İSTİYORUM"

Teknik adamlıkta yeni bir sayfa açacağını ifade eden İnan, "Fatih hoca ile beraberdik.2 sene boyunca Fatih hocanın yardımcılığını yaptım, şimdi de artık yeni sayfa açacağım nasipse. Kendim teknik direktörlük yapmak istiyorum. Ekibimizi oluşturduk. Artık yavaş yavaş bu hayata atılacağız inşallah" dedi.

13

"BANA İNANAN,GÜVENEN BİR YERDE OLMAK İSTİYORUM"

Yardımcı teknik direktörlük kariyerinden sonra Süper Lig'den veya başka liglerden teknik direktörlük teklifi gelip gelmediği ile ilgili olarak Selçuk, "İnsanların size güvenip güvenmediğini siz hissedersiniz, konuşursunuz. Planlar şartlar size uyarsa ondan sonra çalışmaya başlarsınız hedefler doğrultusunda. Ben de böyle bir şey bekliyorum. İyi bir proje bekliyorum. Bana inanan, güvenen bir yerde olmak istiyorum. Bu yüzden de çok acele etmiyorum" diye konuştu.

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler