Şaş'tan G.Saray'a 2 uyarı
Eski antrenörümüz Hasan Şaş, yaşanan süreci yorumladı. O sözler...  
Webaslan.com
Şaş'tan G.Saray'a 2 uyarı

Galatasaray'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile yollar ayrılırken, yardımcı antrenör adayları arasında gösterilen Hasan Şaş, yaşanan süreci NTV Spor ekranlarında değerlendirdi.

Sarı-kırmızılı idarecilerin Hamzaoğlu'nun vedası konusunda 'Altı doldurulabilir' bir gerekçe sunması gerektiğini sötyleyen Hasan Şaş önemli ifadeler kullandı.

İŞTE HASAN ŞAŞ'IN SÖZLERİ...

Bu karar Galatasaray için bir travma... Hamzaoğlu, kulüp, yönetim, taraftar için... Çünkü 12. haftada teknik adam değişikliğini kimse istemez. 

Yeni gelen hoca bunun travmasını çekecek. Futbolcuya da yansıyacak, maça da... Taffarel'in üstünde büyük sorumluluk oluyor.

1-DOYURUCU SEBEP VERSİNLER

Hamzaoğlu'nun ayrılığı konusunda gazeteler ve birçok yorumcuya baktığımız zaman ortaya çıkan tabloda yönetimin ya da Hamzaoğlu'nun çözmesi gereken konular var ama bunlar büyük konular değil. Kendi aralarında çözülebilir. Umut'un sözleşmesi, yazılanlar... Altı doldurulabilir bir şeyler sunulmalı çünkü bu nedenlerden Hamza Hamzaoğlu'nun ayrılışı olmamalıydı. Çok hafif kalıyor.

Bu yazılanlar kriz bile değil. Doyurucu, tatmin edici mesajlar verilmeli. Yoksa yeni gelen teknik adamın da işi zorlaşır. Taraftarın da serzenişi olur.

2-LİG ELDEN GİDEBİLİR

Galatasaray, Antalyaspor'a kaybederse, Beşiktaş derbisi olacak ve işleri zorlaşır. Lig elden gider. Sarı-kırmızılılar için sezon sonunu getirmek çok zor olur. Belki Galatasaray'ın kaderi olacak Antalyaspor karşılaşması...Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler