Şansal Büyüka'dan Galatasaray yorumları

6

BÜYÜKA'DAN G.SARAY YORUMLARI

Milliyet gazetesi yazarı Şansal Büyüka, Galatasaray'ın gündemini değerlendirdi. Büyüka'nın yazısının tamamını okumak için Milliyet gazetesini satın alabilirsiniz.

5

BU İŞTE BİR TUHAFLIK VAR

Galatasaray’ın hafta içi oynadığı Lazio maçındaki tribün tenhalığı tuhafıma gitmişti. Galatasaray o maçı kazanıp Alanya maçına çıktı. Daha fazla seyirci olur sanıyordum, çok daha azı oldu. Bu işte bir tuhaflık var... Sanki adı konulamamış bir sıkıntı var.

4

MUSLERA ACI ACI TEBESSÜM EDİYORDU

Yedlin yanlış bir pas için yuhalanırken, kameralar kaptan Muslera'ya döndü, acı acı tebessüm edip başını sağa-sola sallıyordu.

3

TAKIMIN GENÇLERİ AYAKTA KALAMAZ

Galatasaray’ın en tecrübeli adamına bile bu duyguyu yaşatırsanız, takımın gençlerini ayakta tutamazsınız. O gençler “ya biz de yuhalanırsak” kuşkusunu yaşarsa, ayaklarına gelen topları kaleye değil, dağlara taşlara vururlar.

2

KOŞMADAN KAZANILMAZ

- G.SARAY: 117.3 km... Lazio: 114.5 km... Belki de bir Avrupalı’dan ilk defa fazla koştuk. Zaten başka türlü kazanamayız.
- BERKAN KUTLU: Lazio maçında 13.124 km... En fazla koşan oyuncu... Durmak yok, koşmaya devam...
- REKOR: G.Saray- Lazio maçı, o akşamki 7 UEFA Avrupa Ligi maçından daha fazla izlenmiş... Ne güzel...

1

O KADAR KÜÇÜK BİR ÜLKE MİYİZ?

Avrupa maçlarında aldığımız her galibiyeti, aldığımız her iyi sonucu; zafere, destana çevirmeye gerek yok... Galatasaray’ın Lazio galibiyeti, Fenerbahçe’nin Frankfurt beraberliğinden sonra medya başta, böyle bir hava görüyor ve doğru bulmuyorum. Biz o kadar küçük bir ülke miyiz ki, normal bir galibiyeti, normal bir beraberliği zafere, destana çeviriyoruz.

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN