Para yok, kupa var!
31 Haziran'da oyunculara senet veren Galatasaray yönetimi, son gün 1 Ağustos olmasına rağmen ödemeleri yapmadı. Galatasaraylı futbolcular ise maaşlarını alamadığı bu ortamda saha içine odaklandı, Konya'da Turkcell Süper Kupa'yı kazandı.  
Fanatik
Para yok, kupa var!
Ekonomik açıdan son 2 senedir oldukça sıkıntılı bir süreç yaşayan Galatasaray, yıldız transferini askıya almıştı.

UEFA ile yapılan anlaşma gereği kadro bütçesi 65 milyon Euro ile sınırlı tutulan Galatasaray yönetimi sürekli sıcak para sorunu yaşıyor. Nitekim sezon öncesinde de benzer sorun tekrarlandı. Oyunculara alacaklarını nakit olarak yapamayan Galatasaray idarecileri, 31 Haziran tarihinde senet verdiler. Senetlerin son gününün ise 1 Ağustos olduğu öğrenildi.

Galatasaray yönetimi beklenen ödemeyi oyunculara yapamazken, futbolcular bu durumu çok sorun etmeden Turkcell Süper Kupa finaline hazırlandı.

Ceza kesilmedi!

Ödemeler yaklaşık 2 hafta gecikmesine rağmen saha içine odaklanan Galatasaray futbolcuları, sezonun ilk büyük resmi maçını kazandı ve Turkcell Süper Kupa'yı aldı.

İlk anda akıllara daha önce kesilen cezaların tahsil edilmiş olabileceği gelirken, yönetimin bu cezaları yürürlüğe koymadığı ifade edildi. Ay sonuna kadar oyunculara ödeme yapılması planlanıyor.Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN