"Paçavra" iş başında!
Şampiyonluk yolunda emin adımlarla yoluna devam eden Galatasaray için yine skandal nitelikte 'sözde habercilik' yapıldı.  
Webaslan.com
"Paçavra" iş başında!
Galatasaray'ımız Fatih Terim önderliğinde sezonun ikinci yarısına mutlak şampiyonluk parolasıyla başladı ancak "dış mihraklar" yine devreye girdi. 
 
"Paçavra" olmaktan öteye gidemeyen "Fanatik Gazetesi" bügünkü baskısında Gomis'in parasını alamadığı gerekçesiyle Kayserispor maç kadrosuna alınmadığını iddia ederek; Kayserispor maçı öncesinde kaos ortamı yaratmak istedi. Gazeteyi yönetenin kime, nasıl yakın olduğunu ve hangi talimatlar doğrultusunda haber yaptığını çok iyi biliyoruz ve "korkunuzun da" farkındayız, görüyoruz! 
 
Bugünkü baskısında Galatasaray sayfalarını tamamen "kin, nefret" üzerine kuran Fanatik Gazetesi, yeni yönetimin ardından Fatih Terim'in "20 Ocak sözlerine" rağmen istifa edeceğini sütunlarına taşıyarak "bir algıyı yönetmeye" çalıştı. Bunun da farkındayız  ve büyük Galatasaray taraftarının da farkında olmasını bekliyoruz.
 
Kulübümüz ve Fransız futbolcumuz en kısa süre içerisinde bir açıklama yaparak "Talimatçı" gazetenin haberini en iyi şekilde taça çıkartacak, bekleyin... Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN