Osman Şenher: "Koca Galatasaray'ın kaderi ikisine bağlı"

8

OSMAN ŞENHER YAZDI

Spor yazarlarından Osman Şenher, Milliyet'teki köşesinde Galatasaray'a dair değerlendirmelerde bulundu. Şenher'in yazısının tamamını okumak için Milliyet gazetesini satın alabilirsiniz.

7

"AVRUPA'DA ÇOK BAŞARILI OLURDU"

İtirazım yok, Galatasaray Yönetimi mükemmel transferler yaptı. Bu takım Avrupa’da oynasaydı çok başarılı da olurdu. Türkiye’de Okan Buruk ne kadar çırpınırsa çırpınsın, istediği takımı sahaya süremeyecek, formsuz futbolcuları oynatmak zorunda kalacak.

6

"SÜREKLİ REKABET HALİNDELER"

Yabancılar sürekli rekabet halindeler. Mertens, Mata, Torreira, Oliveira ve Midtsjö forma için yarışıyorlar. Boey’in her hafta grafiği yükseliyor ve arkasında Dubois bekliyor. Van Aaanholt’un futbol çizgisi inişli çıkışlı. Hoca, Dubois’i de oraya koyup, rekabet yaratmaya çalışıyor. Defansta Abdülkerim’in alternatifi Emin ve Metehan... Bu isimler de rekabet içinde olacaklar. Kazımcan, Ümit Milli maçında beni hayal kırıklığına uğrattı. Biraz daha çizgisini yükseltmezse zor forma bulur.

5

"YUNUS İLE KEREM KİMLE REKABET EDECEK?"

Yusuf ve Rashica hayran olduğum, mutlaka oynaması gerek futbolcular. Nasıl oynayacaklar bilemiyorum. Icardi, Gomis, Seferovic üçlüsü de rekabette olacak. Peki Yunus ile Kerem kimle rekabet edecek?

4

"NASIL OLSA FORMALARI GARANTİ!"

Şu an yüzde 50 ile oynuyorlar. Çok iyi futbolcular ama takıma daha yararlı olmak için tempolarını artırmaları lazım. Şu an iyi de olsalar, kötü de olsalar hocaları onları sahada tutuyor. Bu oyuncuların da en ufak bir gayretini göremiyorum. Nasıl olsa formaları garanti!

3

"ÖZLENEN G.SARAY NASIL ORTAYA ÇIKACAK?"

Peki özlenen Galatasaray, sağ ve sol kanat yüzde 100 çalışmayınca nasıl ortaya çıkacak? Tamam, forvette mükemmel futbolcuların var, ama çizgide oynayanlardan iyi pas alamazlarsa onların da randımanı düşecek, bu kesin!

2

"KOCA G.SARAY'IN KADERİ İKİSİNİN ELİNDE"

Doluya koyuyorum olmuyor, boşa koyuyorum olmuyor. Şu an koca Galatasaray’ın kaderi iki futbolcunun elinde. Bunlar gerçekten yüzde 100 performansla oynarlarsa sorun yok. Takım resmen uçar. Ancak şu an milli takım ve kulüplerindeki gibi oynarlarsa bu kadar mükemmel transferler yapılmasına rağmen, evet takım maç kazanır ama sorunlar çözülmez.

1

"DİLERİM BİR AN ÖNCE ÖZELEŞTİRİ YAPARLAR"

Dilerim Kerem ve Yunus, gol yollarındaki sıkıntıların çözülmesi için bir an önce özeleştiri yaparlar. Berkan da aynı şekilde... İyi niyetli ama kalitesini yükseltemiyor. Biraz yükseltse hocasının da elini rahatlatacak ama yapamıyor.

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler