Oscar Cordoba: ''Falcao, Galatasaray ile anlaşma yaptı''
Kolombiya'nın eski futbolcularından Oscar Cordoba, Radamel Falcao'nun Galatasaray ile anlaştığını söyledi.  
Oscar Cordoba: ''Falcao, Galatasaray ile anlaşma yaptı''
Kolombiya Milli Takımı’nın unutulmaz kalecilerinden Oscar Cordoba, vatandaşı Radamel Falcao’nun Galatasaray’a transfer durumu ve sarı-kırmızılı takım hakkında açıklamalar yaptı. 
 
"Falcao'nun iradesi Galatasaray'da oynamaktan yana"
 
Radyospor'a konuşan Oscar Cordoba’nın açıklamaları şu şekilde: "Radamel Falcao’yu Galatasaray’da görüyorum. Zaten 3 yıllık anlaşma yaptı. Ben transferin olacağına eminim. Bir şekilde transferle ilgili çıkan ufak sorunlar, detaylar çözülecektir. Falcao’nun iradesi de zaten Galatasaray’da oynamaktan yana."
 
"Falcao, Kolombiya'nın en önemli oyuncularından birisi"
 
Radamel Falcao ile aramızda bir kuşak farkı var. Kendisiyle bir kontak kurmadım. Kolombiya’nın en önemli oyuncularından birisi. Onunla ilgili haberlerin geniş yankı uyandırması son derece doğal.
 
"Falcao'nun Galatasaray'da oynamasını Kolombiya'daki insanlar da istiyor"
 
Kolombiya’da insanlar Falcao’nun transfer durumu gerçekten çok mutlular. Mondragon’dan dolayı Galatasaray’ı tanıyorlar. Elbette ki Falcao’nun da oynamak istediğini biliyorlar. Falcao’nun Galatasaray’a transfer olmasını Kolombiya’daki insanlar da istiyor. Ayrıca transferin gerçekleşeceğine inanıyorlar. Bunun için de memnunlar.
 
"Muslera'nın çok büyük bir kaleci olduğunu düşünüyorum"
 
Fernando Muslera, Uruguay’da çok önemli başarılar elde etmiş, çok iyi bir kaleci. Galatasaray’da başarılı olduğunu düşünüyorum. Ben de onun çok büyük bir kaleci olduğunu düşünüyorum. Benimle ilgili güzel düşünceleri var. Kendisine teşekkür ediyorum.
Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN