Nihat Özdemir'den Galatasaray açıklaması
TFF Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe'nin kredi anlaşmasını Lisans Kurulu'nun inceleyip, bağımsız bir şekilde kararını vereceğini söyledi. Galatasaray'ın vergi beyanı konusunda da bilgi istediğini bildirdi.  
Akşam
Nihat Özdemir'den Galatasaray açıklaması

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, yoğun gündemin ardından futbol camiasındaki gelişmeleri değerlendirdi. 

CUmhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la yapılan görüşmenin çok yararlı geçtiğini belirten Özdemir, "Cumhurbaşkanımız 'Beni ve siyaseti işlerinize karıştırmayın. Federasyonla oturun, konuşun, anlaşın, işlerinizi yürütün. Sporu siyasete hiç karıştırmayın' diye tavsiyede bulundu. Herkesi dinledi. Özellikle genç oyuncularımız Merih Demiral, Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı'nın sakatlığına çok üzüldüğünü söyledi ve bir an önce dönmelerini diledi. Gerçekten çok yararlı bir görüşme oldu" şeklinde konuştu.

"YETKİLİ BİRİMLER İLGİLENİYOR"

Başkan Özdemir, F.Bahçe Başkanı Ali Koç'un "G.Saray 10 bin euro menajer komisyonu ödedi" açıklamasına karşın, Galatasaray Başkanı'nın "Bizim dönemimizde 13.6 milyon euro menajer komisyonu ödedik" sözlerini de değerlendirdi. Özdemir, TFF'ye gelen beyanların incelendiğini ve bu konuda yetkili birimden bilgi alacağını dile getirdi.

GÜLDÜREN AÇIKLAMA!

Fenerbahçe'nin özel bankalarla yaptığı kredi anlaşmasının onayı konusuna hiç karışmadığını da vurgulayan Özdemir, "Ben Lisans Kurulu'nun işine karışmam. Kesinlikle bir müdahalem söz konusu olamaz. Onlar bağımsız bir şekilde incelemesini yapıp, kararını verir" ifadesini kullandı.

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN