Nihat Özdemir'den Mehmet Büyükekşi açıklaması
TFF eski başkanı Nihat Özdemir, mevcut başkan Mehmet Büyükekşi ile aralarında geçtiği iddia edilen konuşmalar hakkında açıklama yaptı.  
Nihat Özdemir'den Mehmet Büyükekşi açıklaması
Fotoğraf : AA
Türkiye Futbol Federasyonu'nun eski başkanlarından Nihat Özdemir, mevcut başkan Mehmet Büyükekşi ile aralarında geçtiği öne sürülen konuşmalar için açıklamalarda bulundu.

"BÜYÜKEKŞİ YAKIN DOSTUM"

Kendisi hakkındaki; "TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi fanatik Galatasaraylıdır. Başkan olduğum dönemde Galatasaray için benimle kavga ediyordu" şeklinde açıklama yaptığı iddialarına cevap veren Özdemir, şu ifadeleri kullandı;

"Sayın Mehmet Büyükekşi çok iyi bir dostumdur. Zaman zaman kendisiyle futbol üzerine sohbet ediyoruz. Ancak iddia edildiği gibi bir kavga ya da tartışma asla yaşanmadı. Bu tür söylentilere yanıt vermek dahi doğru değil ama çok değerli Fenerbahçe Kulübü'nün değerli yöneticilerinin açıklamasını öğrenince, bu bilgilendirmeyi yapma ihtiyacı hissettim."

SELAHATTİN BAKİ NE DEMİŞTİ?

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Çaykur Rizespor ile oynanan mücadelenin ardından, "Fenerbahçe Spor Kulübü olarak çok önem verdiğimiz bir konu var. Hafta içi bir medya mensubu, eski TFF başkanı Nihat Özdemir, Mehmet Büyükekşi ile ilgili bir iddia ortaya attı. Bunlar teyide muhtaç iddialar. Ancak şu ana kadar kimseden bir yalanlama gelemedi. Soruyoruz, sayın Büyükekşi bununla ilgili bir açıklama yapacak mı?" ifadelerini kullanmıştı.

 Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler