Necdet Ergezen'den 7 isim için transfer açıklaması

FIFA Menajeri Necdet Ergezen, transferin gözdeleri hakkında Akşam TV'de yayınlanan 'Transfer Akşamı' programında açıklamalarda bulundu.

8

NECDET ERGEZEN'DEN AÇIKLAMALAR

FIFA Menajeri Necdet Ergezen, transferin gözdeleri hakkında Akşam TV'de 'Transfer Akşamı' programına konuştu. İşte o açıklamalar...
7

"OTURUP KONUŞALIM DİYEN YOK"

Yunus Akgün Galatasaray'ın oyuncusu. 2 yıl daha kontratı var. Resmi teklif boyutunda bir şey olursa oturup değerlendirilecektir. Oturup konuşalım diyen yok.

6

"YÜZDE YÜZ HEDEF YURT DIŞI"

Abdülkadir Ömür 18 yaşından beri Avrupa takımları tarafından takip ediliyor. Fransa'dan İspanya'dan Almanya'dan ilgi var. 2 yıldır yurt dışıyla ilgili sıcağız. Abdülkadir de yurt dışında kariyerine devam etmek istiyor. %100 hedef yurt dışı.

5

"5 YILLIK İMZALIYOR"

Rıdvan Yılmaz 5 yıllık imzalıyor. 1-2 ufak detay kaldı, onlar tamamlandığı an gidecek. 1 yıldan fazla süredir takip ediyorlardı. Nisan ayında temasa geçtiler. Umarım hafta sonuna kadar netleşir.

4

"TÜRKİYE'YE DÖNMEYECEK"

Türkiye'ye dönmeyecek. Burak Yılmaz şu an ABD'de tatilde. Kendi planlamamızda 10 Temmuz'a kadar bekleme kararı aldık. Hareket etmeyeceğiz.

3

"RESMİ 1 TEKLİF VAR"

Ahmetcan Kaplan ile Almanya'dan ilgilenen kulüpler var. Rusya'dan bir ilgi oldu. Resmi 1 teklif var.

2

"TRABZONSPOR'DAN AYRILACAK"

Erce Kardeşler Trabzonspor'dan ayrılacak. Önümüzdeki hafta falan ortaya çıkabilir. Uğurcan'ın satılmaması etkili değil, Erce'nin ayrılmak istemesinde.

1

"5 YILLIK KONTRATI VAR"

Yeni bir dönem açıldı, Fenerbahçe'de. Burak Kapacak yeni hocayla farklı bir boyuta geçecek, bilemiyoruz. F.Bahçe'nin oyuncusu 5 yıllık kontratı var.

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN