Mourinho ilk basın toplantısında kırdı, geçirdi
Tottenham'ın başına geçen Jose Mourinho, ilk basın toplantısında verdiği cevaplarla salonda gülüşmelere neden oldu.  
Webaslan Dış Haberler
Mourinho ilk basın toplantısında kırdı, geçirdi

Tottenham'ın başına geçen Jose Mourinho, West Ham maçı öncesinde ilk kez basının karşısına geçti.

Tottenham'a yeni bir anlayış getireceğini söyleyen Mourinho, "Tottenham'a yeni bir felsefe getireceğim ve bu kendimle ilgili değil. Yeni ve gelişmiş olduğumu düşünüyorum. Buna inanmak zorundayım. Her zaman boşta geçirdiğim bu 11 ayın zaman kaybı olmadığını düşündüm. Düşünmek, analiz etmek, hazırlanmak, bir şeyleri, önceden tahmin etmek" diye konuştu.

"YENİ HATALAR YAPACAĞIM"

Geçmişte yaptığı hataların farkında olduğunu kaydeden Portekizli hoca, "DNA'nızı asla kaybetmessiniz kimliğinizide ama bir çok şeyi düşünmek için çok zamanım oldu. Bana ne gibi hatalar yaptığımı sormayın ama yaptığım hataların farkındayım ve ben aynı hataları yapmayacağım. Yeni hatalar yapacağım. Duygusal olarak daha güçlüyüm, rahatım, motiveyim, hazırım ve oyuncuların iki gün içinde bunu hissetiğini düşünüyorum. Onları desteklemeye hazırım, bu benimle alakalı değil" ifadelerini kullandı.

JOSE MOURINHO'NUN GÜLDÜREN SÖZLERİ

Bir gazetecinin, "4 yıl önce Chelsea'deyken 'Tottenham'a hayatta gitmem, Chelsea taraftarlarını çok seviyorum' demiştiniz. Ne değişti?" sorusuna kendine has üslubuyla yanıt veren Mourinho, "Bunu onlar beni kovmadan önce söyledim" dedi ve basın mensuplarını güldürdü.

"Sizce Şampiyonlar Ligi finalini kaybetmek Tottenham'ı etkiledi mi?" sorusunu da yanıtlayan tecrübeli hoca, "Bilmiyorum çünkü ben hiç Şampiyonlar Ligi finali kaybetmedim" cevabını verdi.Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler