Metin Tekin'den Antalyaspor - Galatasaray yorumları

9

METİN TEKİN'İN YORUMLARI

Metin Tekin Galatasaray'ın Antalyaspor'la 1-1 berabere kaldığı maçın değerlendirmesini yaptı.
8

"NAMAĞLUP KALMAK ÇOK ÖNEMLİ"

"Sezonun son 45 dakikasını oynadı Antalyaspor ve iyi oynayamadı maçın son anlarında. O da doğaldır. Sezonun yorgunluğu ve 16 maçlık yenilmemek, namağlup kalmak çok ciddi bir çıkış yaptılar. Çok iyi geçen Nuri Şahinli bir dönem."
7

"SEYİR KEYFİ ÇOK YÜKSEK DEĞİLDİ"

"Seyir keyfi çok yüksek maç değildi ama dolu tribünlere oynandı maç. Pandemi döneminden sonra özellikle seyircide özlem var. Antalya havası da yumşatır insanı o mevsimde."
6

"KEREM HEMEN FARK YARATTI"

"Kerem oyuna girince bir çabukluk geldi ve farklı bir profil gördük. O çabukluk hemen fark yaratıyor, hemen fark yarattı. Tekrar birebirleri yakaladı ve gol de çıkardığı bir topla oldu."
5

"KEREM OLMASAYDI DAHA KÖTÜ OLABİLİRDİ"

"Galatasaray da final yaptı. Finali de Kerem yaptı, Kerem olmasa Galatasaray ne yapardı bu sezon diye bir kez daha sordurdu. Galatasaray kötü bir yerde bitirdi ama Kerem olmasaydı daha da kötü olur muydu diye soruyoruz hala. Buralar Galatasaray'ın alışık olduğu yerler değil"
4

"MUHAMMED'İ YÖNETMEK KOLAY DEĞİL"

"Mustafa Muhammed'e bakıyorum fiziği, topa vuruşu duruşu bana umut verdi, ama olmadı. 7 sayısı yetmez Galatasaray santraforuna. 2 senedir burada ama netleşmedi. Alternatif oyuncu olur ama takım olgusu var. Altyapıdan gelir kendini belli eder ve onu yönetme şansınız vardır. Mısır Milli Takımı'ndan getirdiğiniz adamı yönetmek kullanmak o kadar kolay değil."
3

"BERKAN IŞIĞI VERİYOR, KALABİLİR"

"Santraforun Gomis ve Muhammed deyip santrafor almayacak mısın mesela önümüzdeki sezon. Berkan mesela evet ben de beğenmedim bu sezon ama seneye ışık veriyorsa orta sahanın bir parçası her zaman olabilir."
2

"GOMIS YEDEKLİĞİ KABULLENİP GELMİŞ"

"İyi bir teklif gelirse Muhammed'in satışı verilebilir, vazgeçilebilir bence. Hele ki alternatifini bulursanız. Gomis zaten kabullenip gelmiş o belliydi yedek olmaya. Çıkarken de görüyorum onu. Muhammed'i mali bir kazanca dönüştürebilirsiniz"
1

"TUCHEL VE KLOPP'TAN DAHA KARİYERLİ FUTBOLCU"

"Nuri Şahin'in çok iyi futbolculuk kariyeri oldu ve daha sonra kendisine bir yol çizdi. Tam net değildi ne yapacağı ama Antalyaspor'dan sonra artık teknik adamlık kariyerine devam edecektir. Çok önemli hocalarla çalıştı, Klopp, Mourinho gibi. Çok yakışıyor olduğu yere ve Almanya'da genç hoca akımı var biliyorsunuz. O da Tuchel'den de Klopp'tan da daha kariyerli oyuncu oldu. Daha farklı bir yerden geldi buralara"
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN