Metin Tekin: "G.Saray için travmatik bir sezon"

7

METİN TEKİN'İN YORUMLARI

Metin Tekin, Galatasaray'ın Kasımpaşa'ya 3-1 mağlup olduğu maçı NTV'de değerlendirdi.

6

"TRAVMATİK BİR SEZON"

Galatasaray için çok travmatik bir sezon olmaya başladı. Dün Fenerbahçe zar zor kazandı, Beşiktaş kazandı, bunun ne kadar deüerli olduğuna vurgu yapıyorduk. Galatasaray kendi sahasında yine kaybetti. Bu çok yaşadığımız bir şey değil. Tarihin en kötü sezonlarından birini yaşıyor.

5

"ENTERESAN OLAN..."

Bu takım bir proje takımı olarak oluşturuldu. İşin enteresan tarafı aynı takım Avrupa Ligi'nde lider olarak tamamladı. Hakkikaten futbol anlamında açıklanması gereken bir şey.

4

"GEREKEN OYUNU OYNARSINIZ"

Bazen gereken oyunu oynarsınız. Avrupa'da gereken oyunu oynuyor Galatasaray ama bazen de gerçekten oynamanız gerekir, bu takım gerçekten oynayamıyor. Gerekeni oynuyor, savunmada kapanıyor falan ama gerçekten oyunu ele alıp oynamak gerekiyor. Galatasaray bunu başaramıyor.

3

"TUTUNAMAYANLARI OYNUYOR"

Geçen hafta da 1-0 öne geçmişti Hatay maçında. Hakikaten tutunamayanları oynuyor Galatasaray. Nasıl olacak, lig macerası nasıl devam edecek bilmiyoruz. Üzülerek söylüyorum ama Trabzonspor maçından sonra çok farklı bir yerde olabilir bu takım.

2

"KENDİ OYUNUNU OTURTMAK İSTEYECEK"

Galatasaray'ı bana göre şu tehlike de bekliyor. Torrent geldi, kendi oyununu oturtmak isteyecektir ama Galatasaray'ın o kadar şansı yok gibi geliyor bana. Bu takıma artık anlık çözümler lazım. Oyunu oturtmadan geçti artık. Bir Avrupa'da yarışacak, iki ligde mücadele içine girecek. Galatasaray'ın oyunu oturtma gibi bir lüksü yok şuanda.

1

"TARAFTAR BASKISI PERFORMANSI AŞAĞI ÇEKER"

Siz sahaya çıkarken rakip takımın olumsuz tezahüratlarına hazırsınızdır ama takımın kendi taraftarının olumsuz tezahüratlarından acayip etkilenirsiniz. Takımı performans olarak iyice aşağıya çeker. 2-1 mağlup olan Galatasaray'ın son dakikada etkili bir pozisyonu olmadı.

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN