Mehmet Cibara: "Erdem Timur varını yoğunu ortaya koyuyor"
Galatasaray yönetim kurulu üyesi Mehmet Cibara gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. Cibara, Erdem Timur'un 15 aydır varını yoğunu ortaya koyduğunu söyledi.  
Mehmet Cibara: "Erdem Timur varını yoğunu ortaya koyuyor"

Galatasaray yönetim kurulu üyesi Mehmet Cibara önemli açıklamalarda bulundu.

"Bazı sorunlar var, ancak hepsinin üstesinden geleceğiz"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Cibara, "Basketbol ve Voleybol'da Olimpiyatlar nedeniyle sezon etken başlıyor; bunun yarattığı bazı sorunlar var; ancak hepsinin üstesinden geleceğiz. Biraz sıkışık bir sezon olacak; ama iyi olacağız. Futbolda da çok iyi gidiyoruz. Gördüğüm kadarıyla adaptasyon süreci biraz vakit oluyor; ama 1 ay sonra herkes form tutacak" dedi.

"Levent Yaz, Galatasaray için çok önemli bir değerdir"

Yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini açıklayan Levent Yaz'ın istifa gerekçesiyle de ilgili açıklama yapan Mehmet Cibara, ''Levent Yaz ile aynı odayı paylaşıyorduk. Kendisi Galatasaray için çok önemli bir değerdir. Çok dürüst, çok çalışkandır. Konuşmasını çok iyi bilen bir kardeşimdir. Ayrılma gerekçesiyle ilgili başkanımız Dursun Özbek bir açıklama yapacak. Zaten yakında genel kurulumuz olacak. Bu konular konuşulacak. Erden Timur'un mali bilançolarla ilgili açıklama yaptığından bahsediliyor; ama ben geçen divan kurulu toplantısında Kemerburgaz'daydım Erdem Timur bilançolarla ilgili bir açıklama yapmadı." diye konuştu.

"Erden Timur son 15 aydır varını yoğunu ortaya koyuyor"

Cibara, "Erden Timur son 15 aydır varını yoğunu ortaya koyan, çok çalışan, büyük fedekârlık yapan bir yönetici. Biz de atanmış ya da seçilmiş yönetici ayrımı yapılmaz" şeklinde konuştu.Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler