Mauro Icardi, saha dışında da centilmen!
Galatasaray'ı 23. kez şampiyon yaparak milyonların kalbini kazanan Mauro İcardi, sahadaki başarısının yanı sıra saha dışında da centilmenliği ve yardımseverliği ile övgü alıyor.  
Mauro Icardi, saha dışında da centilmen!
Fotoğraf : AA

Mauro Icardi tam bir idol. Golleriyle Galatasaray'ı, 23. şampiyonluğa taşıdı. Milyonların kalbini kazandı. Taraftarlar onun gibi olmak istiyor. Saçlarını sarıya boyatıyor. Sevinci taklit ediliyor. Paylaşımları beğeni rekoru kırıyor. Ancak İcardi'nin bilinmeyen bir özelliği de saha dışında da tam bir centilmen olması.

Arjantinli süper yıldız, hem mütevazı hem de tam bir yardımsever. Türkiye'yi ve Galatasaray'ı çok seven tecrübeli futbolcu taraftarların fotoğraf ve imza isteklerini kırmıyor, kendisine verilen hediyeleri evinin baş köşesine yerleştiriyor, 7'den 77'ye her kulüpten taraftarı kırmamaya çalışıyor.

İcardi, Florya çalışanlarının da gözdesi. Arjantinli, tesislerde olduğu her gün güvenlik görevlisinden garsonuna tüm çalışanlara ilgi gösteriyor, sıkıntılarını dinliyor, mali destekte bulunuyor.

Sürekli "Nasılsınız? Bir eksiğiniz var mı?" diye soran Mauro İcardi, eşi Wanda Nara aracılığıyla da durumu iyi olmayan ailelere yardımlar yapıyor.

TEK ŞARTI 'KİMSEY DUYMASIN'

Icardi ailesi, yaptıkları yardımların duyulmasını istemiyor. İhtiyaçlarını karşıladıkları kimselere ve ailelere "Bu aramızda kalsın. Duyulmasını; reklam haline dönüşmesini istemiyoruz" diyorlar.Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler