Luis Campos açıklaması: "Bilgisi olan insana bu kadar öfke duymayın"
Galatasaray'da başkan Burak Elmas'ın daveti ile ocak ayında İstanbul'a gelen ve danışmanlık görevi konusunda adı geçen Luis Campos, yayımladığı açıklama ile sarı-kırmızılı kulüple sözleşme imzalamayacağını açıkladı. TRT Spor'da konuşan Cem Dizdar, Luis Campos hakkında açıklamalarda bulundu.  
Luis Campos açıklaması: "Bilgisi olan insana bu kadar öfke duymayın"

Galatasaray'da başkan Burak Elmas'ın daveti ile ocak ayında İstanbul'a gelen ve danışmanlık görevi konusunda adı geçen Luis Campos, yayımladığı açıklama ile sarı-kırmızılı kulüple sözleşme imzalamayacağını açıkladı.

TRT Spor'da konuşan spor yazarı Cem Dizdar, Luis Campos hakkında açıklamalarda bulundu.

Cem Dizdar, ‘’Bir öğretmen bir yere sınıfla, okulla, cetvelle, pergelle gitmez. Öğretmen bir yere bilgisiyle gider. Bilgisi olan insana bu kadar öfke duymayın. ’Ne kattı?’ Bilgisi var bilgisini ve ilişkilerini satın almaya çalışıyorsun. ‘Ne getirdi?’ Öğretmeni bir yerden bir yere tayin ediyorlar okulu mu söküp götürüyorlar? Yapmayın böyle şeyler arkadaşlar yazık oluyor okullarda geçirdiğimiz zamanlara. Böyle şey düşünülebilir mi ne yaptı diye? Adam 1-2 ay buralara gelmiş daha yemeği tanımadan geri gitti. İyi bir restoran nerde diye öğrenemez ki. 3 tane restorana gitse ders çalışsa, telefonlarını konuşsa gitti evine yani. Kaybeden burası bilgiyi kaybediyorsunuz.’’ dedi.Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN