Hataysporlu Atsu enkaz altından kurtarıldı
Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğündeki deprem yıkıma yol açtı. Hatayspor'dan iki futbolcu ve teknik ekipten 2 kişi kurtarıldı. Christian Atsu, enkaz altından yaralı bir şekilde kurtarılırken sportif direktör Taner Savut'a ulaşılmaya çalışılıyor.  
Hataysporlu Atsu enkaz altından kurtarıldı

Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğündeki depremde Hatayspor'dan 2 futbolcu ve teknik ekipten 2 kişi kurtarıldı. Futbolculardan Christian Atsu uzun süre enkaz altında kaldıktan sonra yaralı bir şekilde kurtarılırken, sportif direktör Taner Savut için kurtarma çalışmaları halen sürüyor.

Hatayspor forması giyen Burak Öksüz enkazdan çıkarıldı. Bertuğ Yıldırım'ın durumunun iyi olduğu açıklandı. Teknik heyetten Ekrem Ekşioğlu ve Osman Ateş enkazdan sağ olarak kurtuldu. Kerim Alıcı da kendi imkanlarıyla enkazdan çıkarken, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

"SAVUT MAALESEF HALA ENKAZDA"

Saat 08:51'de açıklamada bulunan Hatayspor Yöneticisi Mustafa Özat, "Christian Atsu yaralı olarak çıkarıldı. Sportif direktörümüz Taner Savut, maalesef hala enkaz altında. Hatay çok etkilendi. En tehlikeli saatlerin sonuna doğru geliyoruz." dedi.

"HAYATTA OLDUĞU İÇİN ÇOK MUTLUYUZ"

Mustafa Özat sonraki açıklamasında ise "Cristian Atsu şu anda hastanede tedavisi devam ediyor. Ayağı yaralı ancak şu anda detaylı bilgi bilmiyorum. Hayatta olduğu için çok mutluyuz. Taner Savut hocamız için de dua ediyoruz." ifadelerini kullandı.

DAHA ÖNCEKİ GELİŞMELER

Bertuğ Yıldırım: "Arayan, soran herkese çok teşekkür ederim. Gayet iyiyim, şebeke problemi olduğu için telefonlara cevap veremiyorum. Hepimize geçmiş olsun."

Onur Ergün:
"Arayan soran herkese çok teşekkür ederim. Çıkan haberler doğru değil. Gayet iyiyim. Şebeke problemi olduğu için telefonlara cevap veremiyorum. Hepimizi geçmiş olsun"Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler