"Galatasaray'ı duyunca ağzım açık kaldı"

7

MATHIAS ROSS'UN SÖZLERİ...

Danimarka 21 Yaş Altı Milli Takımı ile Hırvatistan'da bulunan Mathias Ross, Galatasaray'a transfer olma sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu. İşte Ross'un dikkat çeken sözleri...

6

"AALBORG'DA KALACAĞIMI DÜŞÜNDÜM"

Avrupa'nın büyük kısmında transfer döneminin 1 Eylül'de kapanmış olması nedeniyle Mathias Ross, o süreçte kariyerinin Aalborg'da devam edeceğini düşündüğünü belirtti. Yaptığı açıklamada genç oyuncu, "1 Eylül sonrası transfer penceresinin tamamen kapandığını düşündüm ve Aalborg ile yola devam etme düşüncesine sahiptim" dedi.

5

"ŞİMDİ NE YAPACAĞIM DİYORDUM"

Anlaşma ile ilgili sabah antrenmanı öncesinde aldığını belirten Ross, "Anlaşmaya ilişkin ilk bilgiyi Çarşamba sabahı öğrendim. Sportif direktör Inge Andre Olsen ve menajerim Mads Bach Lund, sabah antrenmanından önce ofise gelmem gerektiğini söylediler. Telefon görüşmesi sonrası 'Şimdi ne yapacağım?' diyordum" ifadelerini kullandı.

4

"AĞZIM AÇIK KALDI"

Ofiste kendisine Galatasaray'ın teklifinin iletildiğini aktaran Danimarkalı oyuncu, "Bana Aalborg'un Galatasaray ile anlaşmak üzere olduğunu ve bu yüzden vedalaşma sonrası eve giderek eşyalarımı toplamam gerektiği söylendi. Ofiste ağzım açık şekilde nefes nefese kaldım. Bir buçuk gün sonra da İstanbul'da imza attım" dedi.

3

"BİR RÜYANIN ORTASINDA GİBİYDİM"

Mauro Icardi, Juan Mata, Yusuf Demir ve Milot Rashica ile aynı anda kadroya katılması sonrası çekilen tanıtım videosuna ilişkin görüşleri sorulan Ross, "Nereden geldiğim düşünüldüğünde kesinlikle olağanüstüydü. Birkaç yoğun günün ardından çok yorgun ve halsizdim. Ama bir rüyanın ortasında gibi dolaşıyordum" dedi.

2

"ALIŞMAM ÇOK KOLAY OLDU"

Ani gelişen transfer sürecinin kendisinde yarattığı etkilere değinse de Danimarkalı oyuncu; adaptasyon sürecinin kolay geçtiğine ilişkin, "Alışmam kolay oldu. Hem oyuncular hem de kulüptekiler başlangıcı kolaylaştırdı. Elbette Victor Nelsson ve yeni Norveçli takım arkadaşım Fredrik Midtsjö'den çok yardım aldım" ifadelerini kullandı.

1

"HİÇ BU KADAR MESAJ ALMADIM"

Transfer sürecinde Instagram hesabındaki durum sorulan Ross, "Kesinlikle aşırı hareketliydi. 4 bin civarındaki takipçim 100 binin üzerine çıktı. Türk taraftarlarının sevgisi vardı. Hiç bu kadar çok mesaj almadım. Havaalanına indiğimde beni karşılayan insanlar vardı. Böylesine büyük ve güçlü taraftar kültürünü yaşamak harika" ifadelerini kullandı.

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN