Galatasaray'da zincirleme kaza; Koronavirüs
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in koronavirüsü nereden kaptığı araştırılıyor... En güçlü ihtimal olarak Terim'in virüsü Abdurrahim Albayrak'tan kaptığı üzerinde duruluyor. Albayrak'ın da kendisine ait olan şirketin bir çalışanından virüse enfekte olduğu düşünülüyor.  
Akşam
Galatasaray'da zincirleme kaza; Koronavirüs

Galatasaray'da 2. Başkan Abdurrahim Albayrak'ın koronavirüse yakalanmasının ardından Teknik Direktör Fatih Terim de kendisine yapılan testin pozitif çıktığını açıkladı. Bu sıcak gelişme sonrası Terim ve Albayrak'ın virüsü nereden kaptığı konusunda ortaya atılan iddialar, büyük bir bilgi kirliliğine neden oldu. Şu anda yapılan değerlendirmelerde öne çıkan en güçlü ihtimal, Terim'e virüsün Abdurrahim Albayrak'tan geçtiği şeklinde.

ALBAYRAK'IN OĞLU DA KARANTİNADA

Albayrak'a yakın kaynaklar, başarılı iş adamının virüsü bir çalışanından aldığını iddia ediyor. Eşiyle birlikte enfekte olan ve hastanede tedavileri devam eden Albayrak'ın oğlu Hikmet Albayrak da evde karantina altında tutuluyor. Bu tablo ve Terim'in Albayrak'la olan yakın dostluğu virüsü bu yolla almış olabileceği iddiasını güçlendiriyor.

FUTBOLCULARIN TESTİ NEGATİF

İkinci olasılık ise Fatih Terim'in Beşiktaş'la oynanan maç sırasında enfekte olması. Sosyal medyada bu konuda birçok suçlama ve iddia ortaya atılsa da Terim'in o maçta temasta olduğu Albayrak dışında hiç kimsenin pozitif olmaması olasılığı zayıflatıyor. Şu ana kadar Albayrak dışında sporcularda ve Fatih Terim'in ya da Beşiktaş'ın teknik ekibinde koronavirüse rastlanan bir vaka yok. Terim'in ekibi ve kulüp çalışanlarının testlerinin yapıldığı ve hepsinin de negatif olduğu öne sürülüyor. Beşiktaş takımı da bu dönemde koronavirüs konusunda herhangi bir vaka bildirmedi. Siyah-Beyazlı oyuncu ve teknik heyetin dün yapılan testleri bu konuda önemli bir detay oluşturuyor.

TÜRK TELEKOM'DA 4'LÜ ZİRVE

Abdurrahim Albayrak'ın Beşiktaş'la oynanan karşılaşma sırasında rahatsız olduğu iddiası da değerlendiriliyor. Tecrübeli yöneticinin maçtan 1 gün sonra Türk Telekom Stadı'nda Fatih Terim, Başkan Mustafa Cengiz ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'la bir görüşme yaptığı biliniyor. Terim'in, Albayrak'tan virüsü bu toplantıda almış olma ihtimali değerlendiriliyor. Bu gelişmelerin ardından Başkan Mustafa Cengiz ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay da dün hastanede kontrole gitti. Günay sosyal medya hesabından, "Geldiğim hastanede sonuçlar çıkana kadar yatarak tedavime karar verildi. Sonuçlar çıktığında bilgi vereceğim" notunu paylaştı.

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN