Galatasaray'da Yusuf Demir, Juan Mata'ya emanet

Galatasaray’da Teknik Direktör Okan Buruk camianın çok büyük şeyler beklediği genç futbolcunun gelişimi için rotasını çizdi. Sarı-kırmızılıların hocası, Yusuf Demir’in gelecekte bir yıldız olması adına onu kariyerinin yarısını İngiltere’de geçiren Mata’ya teslim edecek.

5

YUSUF DEMİR, MATA'YA EMANET

Galatasaray'da hem yönetimin hem de teknik heyetin çok şey beklediği Yusuf Demir’i geleceğe Manchester United’dan bedelsiz olarak sarı-kırmızılılara gelen tecrübeli yıldız Mata hazırlayacak.

4

MATA'YA TESLİM EDİLECEK

Teknik Direktör Okan Buruk, Yusuf Demir’i hem tecrübe kazanması hem de oyunu daha iyi okuması için Mata’ya teslim edecek.

3

DENEYİMLERİNİ PAYLAŞACAK

Futbol hayatının yarısını İngiltere Premier Lig’de geçiren Mata’nın deneyimlerini Demir’le mümkün olduğunca paylaşmasını isteyen sarı-kırmızılı takımın teknik patronu böylece genç isimden gelecekte büyük bir yıldız yaratmak istiyor.

2

TEKNİK EKİBİ UMUTLANDIRIYOR

Mata’nın karakter olarak lider ruhlu bir oyuncu olması da teknik ekibi bu planı ve isteği için umutlandırıyor. Bu konuda iki tarafın da istekli olması Okan hocanın bu kararı vermesinde etken oldu.

1

MATA İLE ÇOK FARKLI OLACAK

Yusuf Demir’in yeteneklerinin yanısıra öğrenmeye açık olması, Mata’nın da tecrübesi ve mütevazı yapısı yeni bir hikayenin yazılması için uygun zemini hazırladı. Böylece Yusuf, Mata’nın aktardıkları ile çok farklı bir oyuncu olarak vitrine çıkabilecek. (Milliyet)

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler