Galatasaray'da sürpriz fatura

Kısa vadeli ekstra ödemeler, Galatasaray'ı sıkıntıya soktu. İşte detaylar...

5

YENİ YÖNETİME İLK ENGEL

Teknik direktörlük koltuğuna Okan Buruk'u oturtmaya hazırlanan, transferler için de araştırmalar yapan Galatasaray'ın yeni yönetimi, ilk engeliyle yüzleşti!

4

200 MİLYON LİRAYA İHTİYAÇ VAR

Önümüzdeki temmuz ve ağustos aylarında oyuncu alacakları ve diğer giderler için yaklaşık 200 milyon liraya ihtiyaç olduğu ortaya çıktı.

3

CİCALDAU, MORUTAN, FEGHOULI, BERKAN, MARIANO..

Bu gider kaleminin en büyük rakamını, geçen sezon başında toplam 11 milyon euroya transfer edilen Cicaldau ve Morutan'ın yaklaşık 3 milyon euro tutarındaki bonservis taksitleri oluşturuyor. Kontratı biten Feghouli'ye 1.5 milyon euro ödenmesi gerekiyor. Berkan’ın bonservisinin taksiti için Alanyaspor'a verilecek para 1 milyon Euro. Temmuz 2020'de takımdan ayrılırken 500 bin Euro'luk alacağını bırakan Mariano'nun da açtığı davayı kazandığı ortaya çıktı. Brezilyalı sağ beke bu alacağı ödenecek.

2

KASADAN 6 MİLYON EURO ÇIKACAK

Futbolcu ödemeleri için kasadan yaklaşık 6 milyon euro (yaklaşık 110 milyon TL) çıkacak. Diğer giderler ile birlikte 200 milyon lirayı aşan ödemeler için yönetimin yetki alması gerekiyor.
1

YETKİ İSTEYECEKLER

Elmas'ın ibrasızlığı sırasında 2022 bütçesi onaylanmadığından Galatasaray yönetimi, olağanüstü mali genel kurul ile yetki alacak. (Sözcü)

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler