Galatasaray'da seçim kaosu: Bilinmeyen kararlar!

18

GALATASARAY'DA BÜYÜK BELİRSİZLİK

Cumartesi günü Beşiktaş ile kader maçına çıkacak Galatasaray'daki seçim süreci nedeniyle büyük bir belirsizlik yaşanıyor. Sarı-kırmızılı camianın önümüzdeki yaz aylarını hem yönetimsel hem de sportif anlamda nasıl geçireceği belirsiz. Mevcut yönetimin seçimi iptal edip şimdilik göreve devam etmesiyle futbol takımındaki dengeler de değişecek.
17

12 FUTBOLCU SÖZLEŞME BEKLİYOR

Galatasaray’da 5’i kiralık olmak üzere Haziran 2021’de sözleşmesi bitecek toplam 12 oyuncunun gözü kulüpten gelecek haberde. Sarı kırmızılılar, Muslera dışındaki diğer isimler için henüz resmi ve somut bir adım atmadı.
16

TEKNİK DİREKTÖR KİM?

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek Teknik Direktör Fatih Terim'in geleceği belirsiz. Seçim ileri bir tarihe ertelendi, artık Terim'in devam etmesi beklenmiyor. Futbol takımının başında hangi teknik direktör olacak ve ne zaman işbaşı yapacak belli değil.
15

BÜTÇEYİ KİMSE BİLMİYOR

Kadroda zorunlu değişim olacak. 5'i kiralık, 12 futbolcunun kontratı sonlanıyor. Bu isimlerle (kiralık olanların kulüpleriyle) kim masaya oturacak ve nasıl bir bütçeye göre pazarlık yapacak, belli değil. Kulübün bütçesi de belli değil. Devam eden pandemi nedeniyle 2020'de yapılmayan mali genel kurulun ardından mevcut yönetimin 2021 bütçesini hangi kriterlere göre belirlediği bilinmiyor. Transferler veya maaş için bütçe ne kadar, belirsiz.
14

SÖZLEŞMESİ BİTECEK OYUNCULAR

13

RYAN DONK

Ryan Donk - 35 yaşında - Maaşı 515 bin Euro

12

ÖMER BAYRAM

Ömer Bayram - 30 yaşında - Maaşı 400 bin Euro
11

EMRE TAŞDEMİR

Emre Taşdemir - 26 yaşında - Maaşı 2.2 milyon TL

10

MARTIN LINNES

Martin Linnes - 30 yaşında - Maaşı 1.4 milyon Euro

9

ŞENER ÖZBAYRAKLI

Şener Özbayraklı - 31 yaşında - Maaşı 7 milyon TL

8

EMRE AKBABA

Emre Akbaba - 28 yaşında - Maaşı 1.75 milyon Euro (Euro sabit kur 6.9 TL)
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN