Galatasaray'da gözler yeni teknik direktörde!

9

YENİ TEKNİK DİREKTÖR KİM OLACAK?

2021-2022 sezonunu büyük bir hayal kırıklığıyla tamamlayan Galatasaray'da yeni sezon öncesi gözler başkanlık seçimine çevrilmişti. Eşref Hamamcıoğlu ve Dursun Özbek'in arasında geçen kıyasıya seçim yarışı, sarı-kırmızılı camiada Özbek'in başkanlığıyla sona erdi.

8

SÜRPRİZ ADAYLAR VAR

Galatasaray'da yeniden başkan seçilen Dursun Özbek, ilk iş olarak takımın başına yeni teknik direktörü getirmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda ismi geçenler arasında Fatih Terim, Okan Buruk ve Nuri Şahin yer alırken, sürpriz adayların da bahsi geçiyor.
7

DURSUN ÖZBEK'E FATİH TERİM ÇAĞRISI

Sarı kırmızılı camianın uzun süredir beklediği seçim gerçekleşirken yeni başkan Dursun Özbek oldu. Galatasaray'da Dursun Özbek'in başkan seçilmesinin ardından taraftarlardan Fatih Terim çağrısı geldi. Galatasaray Lisesi'nin önünde seçim sonuçlarını bekleyen sarı kırmızılı taraftarlar, başkan Dursun Özbek'in çıkış yapacağı sırada Fatih Terim tezahüratları yaptı. Galatasaraylı taraftarlar "İmparator Fatih Terim" tezahüratı yaparken Başkan Dursun Özbek ise tezahüratlara el sallayarak cevap verdi. Dursun Özbek daha sonra taraftarların yanından ayrıldı.

6

FATİH TERİM İÇİN NE DEMİŞTİ?

Dursun Özbek'e seçimden günler önce bir üye Fatih Terim'in geleceği hakkında bir soru yöneltmişti. Dursun Özbek, Fatih Terim'in olası geri dönüşü hakkında sorulan soruya, "Galatasaray'ın, Fatih Terim'den çok daha önemli meseleleri var. Üstelik bu meselelerin acil çözülmesi gerek" yanıtını vermişti.

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN