Galatasaray'da Domenec Torrent, ilk raporu çıkarttı!

8

TORRENT, TEŞHİSİ KOYDU

Fatih Terim’in ayrılığı sonrasında Galatasaray’da göreve Domenec Torrent’in gelmesiyle birlikte tüm planlar revize edilecek. Sarı kırmızılılardaki mesaisi ne başladıktan sonra Galatasaray’ın bu sezonki karşılaşmalarını mercek altına alan İspanyol teknik iki bölgede eksiklik tespit etti. (Hürriyet)
7

6 NUMARA VE KALECİ

İspanyol hoca ilk sıraya defansif ve kesici özelliği iyi olan fizik gücü de yüksek 6 numara transferini koydu. Galatasaray’ın orta sahada bu tipte bir oyuncu eksikliği yaşadığını dile getiren Torrent ayrıca kalede güven bir file bekçisinin takviyesini önde tuttu.
6

"YABANCI KONTENJANI DOLU"

Torrent, mesaisinin artık büyük kısmını Florya’da geçiren başkan Burak Elmas’a da bu 2 isteğini öncelikle iletti. Başkan Elmas ise “Galatasaray’ın şu anda yabancı kontenjanı dolu. Hatta bir tane de fazlası var. Önce kontenjanı boşaltmak ve Transfer geliri elde etmeliyiz” yanıtını verdiği ifade edildi.
5

"TAKIM İÇİNDE ÇÖZÜM BULMAYA ÇALIŞACAĞIM"

Torrent ise Elmas’ın kulübün içinde bulunduğu durumu aktarması üzerine “Bu konuya öncelikle takım içinde çözüm bulmaya çalışacağım. O zaman bu problemi mevcut kadro içinde çözebilir miyiz, buna bakacağım” yanıtını verdi...
4

TORRENT 3'ÜNÜ DE GÖRMEK İSTİYOR

Galatasaray’da ilk yarıda performansı yeter siz görülen ve fazla şans bulamayan Gustavo Assunçao’nun ise ayrılığı rötar yaptı. Terim’in beğenmediği ve Portekiz’e geri gönderilmesini istediği Assunçao’yu, Torrent antrenmanlarda izlemek istedi. Genç Portekizli’ye bir şans daha vermek isteyen 61 yaşındaki teknik adamın yakından görmek istediği iki isim daha var. Torrent’in ayrılığı planlanan Babel ile ilk yarıda çok tercih edilmeyen ve Süper Lig’den birçok kulübün istediği Aytaç Kara’ya da şans tanıyacağı ifade edildi.
3

BASİT TOP KAYIPLARI

Torrent’in özellikle Galatasaray’ın 1. ve 2. böl gede yaptığı basit hatalar, top kayıpları ile kolay gol yediği tespitinde bulundu.
2

FİZİK GÜCÜNÜ YETERSİZ BULDU

Savunma zafiyetleri üzerinde duran Torrent’in taktiksel çalışmalarda bu konuya ağırlık verdiği belirtildi. Aynı zamanda Galatasaray’ın sezon ortasında olan bir takıma göre fiziksel gücünü de Torrent’in yetersiz bulduğu ifade edildi.
1

GÜNDE ÇİFT İDMAN

İspanyol hoca bu konuda arayı kapatmak ve futbolcuları, takımı daha iyi noktaya getirmek adına çift antrenman sistemini haftada 2 ya da 3 gün yaptırmaya devam ettirecek.
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN