Galatasaray'da 3 transfer için kollar sıvandı!

Sabah gazetesi yazarı Levent Tüzemen, Galatasaray'daki transfer çalışmaları, Fatih Terim'in istediği lider oyuncu, PSV eşleşmesi ve Diagne ile Falcao'nun durumlarıyla ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

12

LEVENT TÜZEMEN: "TERİM'İN İSTEDİĞİ 'LİDER' OYUNCU"

Öncelikli borçları kapatan Galatasaray yönetimi, 3 yeni futbolcuyu kadroya katabilmek için atağa geçecek. Sabah gazetesi yazarı Levent Tüzemen, Galatasaray'daki transfer çalışmaları, Fatih Terim'in istediği lider oyuncu, PSV eşleşmesi ve Diagne ile Falcao'nun durumlarıyla ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

11

"TRANSFER TAHTASI KAPALIYDI"

Burak Elmas ve yönetimi, göreve geldikleri ilk gün ödenmemiş borçlarla karşılaştı. Üstelik Galatasaray'ın transfer tahtası da kapalıydı. Oysa eski başkan Mustafa Cengiz veda konuşmasında, futbolculara olan borçların ödendiğini dile getirmişti.

10

"TUDOR'UN BORCUNU ÖDEMEMİŞLER"

Borç şoku yaşayan Başkan Elmas, önce futbolcuların paralarını hesaplarına yatırdı. Ardından transfer tahtasını kapatan Tudor'un borcunu ödedi. Çok şaşırdım, çünkü Cengiz yönetimi 3.5 yıl görevde kaldı ama Tudor'un borcunu ödememişler.

9

"ELMAS'A BU BORÇ KALMAMALIYDI"

Oysa yönetimlerde devamlılık esastır. Elmas'a bu borç kalmamalıydı. Yeni yönetimin en büyük icraatı, Oğulcan davasını sonuçlandırmak oldu. Ayrıca localardan oluşan vergi borcunu da kaldırttı. Önümüzdeki hafta Elmas ve yönetimi, 3 yeni transfer için kollarını sıvayacak.

8

"TRANSFER OLMAZSA KADRO BU"

Galatasaray'ın kadrosu iyi ama takviyeye ihtiyacı var. PSV maçına transfer yapılmazsa şu kadroyla çıkabilir: Muslera, Yedlin, Luyindama, Marcao, Emre Taşdemir (Ömer Bayram), Aytaç Kara, Emre Kılınç, Kerem Aktürkoğlu, Feghouli, Babel, Falcao (Mostafa Mohamed).

7

"GEDSON VE BİR SOL BEK"

Ancak yönetim, Gedson Fernandes ve bir sol bek transferini PSV maçına yetiştirmeye çalışıyor.

6

"YEDLIN'DEN MEMNUN DEĞİL"

Hatta Terim, Yedlin'den memnun olmadığı için yeni bir sağ bek de gelebilir.

5

"LİDER OYUNCU İSTİYOR"

Fatih Hoca'nın istediği lider oyuncu da büyük ihtimalle lige yetişir.

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN