Galatasaray, Mario Jardel ile Brezilya'da proje başlatıyor
Galatasaray'ın eski golcüsü Mario Jardel, ülkesinin gazetesine verdiği açıklamada yeni proje yaptıklarını duyurdu. Jardel, Galatasaray ile ortak proje kurdu.  
Galatasaray, Mario Jardel ile Brezilya'da proje başlatıyor
Fotoğraf : AA

Galatasaray'ın eski golcüsü Mario Jardel, Cim Bom'u unutamıyor. Sosyal medya hesabından Galatasaray paylaşımları yapan eski futbolcu, yeni proje yapacaklarını duyurdu. Projede Galatasaray'a Brezilya'da oyuncu yetiştirelecek.

"Projemiz hazır ve arsayı da aldık"

Galatasaray ile ortak proje yapacaklarını açıklayan Jardel, "Çok büyük bir projemiz var. Brezilya, Fortaleza'da Galatasaray için antrenman merkezi açıyoruz. Galatasaray ile konuştum. Bu iş Brezilya'da tek olacak. Projemiz hazır ve arsayı da aldık. Galatasaray artık çok büyüdü." dedi.

Entrevista'ya konuşan Jardel, Galatasaray'a Brezilya'dan oyuncu yetiştireceklerini açıkladı. Galatasaray adına yapılacak kampta altyapıya yeni oyuncular bulunacak.

"Fortaleza'da eğitim olacak"

Jardel, kuruculuğunu üstenlediği futbol okulunda Galatasaray'a oyuncu yetiştirme işlemini yapacaklarının yanı sıra Fortaleza'da tüm genç oyuncuları kampa alacaklarını açıkladı. Fortaleza'da Galatasaray'ın eğitim merkezi olacağını açıklayan Jardel, tesislerin kurulumu için çalışmalara başladığını da duyurdu.Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler