Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye cevap!
Galatasaray, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un yaptığı canlı yayın çağrısına cevap verdi.  
Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye cevap!
Fotoğraf : AA

Galatasaray, sosyal medya hesabından Fenerbahçe'nin çağrısına cevap verdi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in, Ali Koç'un çağrısına cevabı şu şekilde;

"Tarafıma yaptığınız çağrı metnini üzülerek okudum. Bu metinle, başkanı olduğunuz Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Türk futbolunda "Herkes için adalet" arayışımıza katkı sağlamak yerine, futbolu sahanın dışına çıkarma amacına yönelik bir çaba içerisinde olduğu net bir şekilde görülüyor. Sahada yaşanan başarısızlıkları saha dışında, bir umutla telafi etmeye çalışan bu tip yaklaşımların Türk futboluna hiçbir faydasın olmayacağını sizler de bizim gibi biliyorsunuz.

Biz, futbolun sahada oynandığını ve adaletin herkes için önemli olduğunu tüm paydaşlara hatırlatmaya devam edeceğiz. Kendileri için ayrıcalık isteyip sistemi buna göre dizayn etmeye çalışanların karşısında da her zaman duracağız.

Zaman zaman hepimiz yaşanan gerginliklerden etkilensek de Türk futbolunun ve kulüplerimizi vizyonunu geliştirmek, değerini artırmak için ortak bir çaba ve sağduyuyla hareket etmek, hepimizin sorumluluğu olmalı. Biz tüm bu aksi çabalara inat, rekabetimizi saha içinde sürdüreceğiz"

GALATASARAY: "KONSANTRASYON"

Galatasaray, Dursun Özbek'in açıklamasının yayınlanmasının ardından bir paylaşım daha yaptı. Sarı-kırmızılıların paylaşımda "KONSANTRASYON" ifadesi kullanıldı.
Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler