Galatasaray'da Okan Buruk kuralları! Her şey şampiyonluk için

5

OKAN BURUK KURALLARI DEVREDE

Galatasaray olağanüstü hal ilan edildi. 30 Mayıs Salı günü Ankaragücü deplasmanında kazanması halinde Fenerbahçe’nin maçına bakmadan şampiyonluğunu ilan edecek Cim Bom’da önemli kararlar alındı.

4

BAZI UYGULAMALAR HAZIRLANDI

Şampiyonluk için artık günleri sayan ve büyük bir avantajı bulunan sarı-kırmızılılarda Teknik Direktör Okan Buruk bazı uygulamalar hazırladı. Buruk, oyuncularının rehavete girmemesi ve motivasyonlarının bozulmaması için Florya Metin Oktay Tesisleri’nde bazı kuralları yürürlüğe koydu.

3

BU SÜREÇTE BUNLARI YAPMAK YASAK

Buna göre Ankaragücü maçına kadar tesislere ziyaretçi kabul edilmeyecek. Bu durum hem personele hem de oyunculara bildirildi. Benzer şekilde yine bu süreçte çeşitli etkinlikler ve organizasyonlara kimse katılmayacak.

2

TEKNİK KADRO MEMNUN

Futbolcularının tamamen sahaya odaklanmasını isteyen Okan Buruk, bütün detayları düşünürken gerekli uyarıları ve toplantıları sıklıkla yapıyor. Galatasaray’da çalışmaların büyük bir ciddiyet içinde yürütülmesi de teknik kadroyu memnun ediyor.

1

ANKARA'DA TUR HEYECANI

30 Mayıs Salı günü Ankaragücü ile deplasmanda karşılaşacak Galatasaray’da taraftarlar büyük bir heyecan yaşıyor. Maç İstanbul’da olmasa bile Ankara’da çok sayıda Galatasaray taraftarının yaşaması bu karşılaşmaya özel bir anlam katıyor. Sarı-kırmızılı takımı Ankara’da taraftarlarının karşılaması bekleniyor. Başkentte yaşayan taraftarlar, takımlarının şampiyonluk turuna şahitlik etmek istiyor. Sarı-kırmızılılar, Ankaragücü deplasmanında şampiyon olursa İstanbul’dan önce Ankara’daki taraftarlarıyla kutlama yapacak. (Milliyet)

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler