"Falcao'yu getirebilirdik"
Galatasaray'ın da gündemine gelen Radamel Falcao için açıklamalar var, o sözler...  
"Falcao'yu getirebilirdik"

FIFA menajeri Fatih İlek, Radyospor'da Radamel Falcao için açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın Falcao transferinde ısrarcı olmadığını söyleyen Fatih İlek, "Vagner Love'ın Galatasaray iddiaları çok şaşırtıcı. Falcao'yu mu getirelim mi, diye konuşuluyordu. Galatasaray'a yakışacak bir isim peşindeydik. Görüşmeler devam etti. Falcao'dan indirim istedik, Monaco'dan kolaylık istedik. Galatasaray'a yakışır golcüler düşünüyorduk ve bu önerilerde bulunduk." dedi.

FALCAO İÇİN DİĞER SÖZLERİ

"Galatasaray taraftarları karşısında sanki yalan söyledik gibi hissettik. Falcao, Monaco'nun birinci santraforu değil. Monaco, Porto'nun yaptığını bir üst seviyede yapmak istiyordu. Falcao ise fırsat oyuncusu haline geldi. Monaco'nun ikinci başkanı ile görüştük. Monaco kiralık olarak verirse 3 milyon Euro gibi bir bedel istiyordu.

Türkiye'de yapılamazları yapan Galatasaray. Bunu mu yapamayacaktı. Gomis Galatasaray'a geldiğinde Arabistan'a gidecek durumda değildi ama Galatasaray'a bonservis kazandırarak gitti. Monaco'ya bu örneği verdik. Profesyoneller bu transfere bizim kadar inanmadılar. Falcao'nun yıllık ücretinin bir kısmını da Monaco ödeyebilirdi. Birçok formül kullanılabilirdi. Her şeye çözüm vardı. Galatasaray için böyle isimlerin peşinde koşuyorduk"

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Twitter Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN