Erman Toroğlu: "Terim, tırnaklarıyla gelmiş! Ali Koç..."
A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim arasında yaşanılanlara dair flaş sözler sarfetti.  
Erman Toroğlu: "Terim, tırnaklarıyla gelmiş! Ali Koç..."

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim için söylediği "Sicili bozuk" sözlerine A Spor yorumcusu Erman Toroğlu'ndan flaş bir yorum geldi.

"TERİM TIRNAKLARIYLA GELMİŞ, ALİ KOÇ ZENGİN AİLE ÇOCUĞU"

Toroğlu, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Fatih Terim Adana'dan çıkmış tırnaklarıyla gelmiş. Ali Koç sen hiçbir şey görmedin? 'Ben buraya dişimle tırnağımla geldim, milli takımlarda başarılar kazandım, Galatasaray'da kupalar aldım. Sen ne yaptın? Sadece zengin bir ailenin çocuğusun" dese' ne diyebilirsin Ali Koç? Sen daha görmedin hiçbir şey. Geçmişinde ne var diyorsun sen de geçmişinde 1 yıl ceza aldın" dedi.

ALİ KOÇ NE DEMİŞTİ?

Ali Koç, Fatih Terim için "Sicili bozuk" yorumunda bulunurken; "Onların fıtratında olan bir şey (Galatasaray, Fatih Terim). Dünya neler konuşuyor, biz neler konuşuyor. Bizim ülkemizde yok efendim tweet 19:05'te atılmış. Biz şunu konuşalım; bir teknik adamın sicili neden bu kadar bozuktur, neden bu kadar çok ceza alır? Bunları konuşmuyoruz. Bizim üzerinde durmamız gereken şeyler çok daha farklı ama bizde bir kavga gürültü devam ediyor" demişti.

Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Yorum Yaz

Yorumları okumak veya yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN