Erden Timur'dan Sevilla'ya Victor Nelsson resti
Galatasaray'ın transfer sürecini yöneten Erden Timur'un Sportif Direktör Cenk Ergün ve Danimarkalı stoperin menajeri Bernes'e "Marcao'da yaşananlar Nelsson'da olmaz" derken, Sevilla'nın Nelsson'u transfer etmesi için şartını da ortaya koydu.  
Erden Timur'dan Sevilla'ya Victor Nelsson resti
Fotoğraf : AA

Galatasaray'da Marcao'dan sonra Nelsson'un da Sevilla'ya gitmesi beklenirken transfer süreci ile ilgili detaylar ortaya çıktı.

Marcao'nun 12 milyon euro'ya satılma sürecini yöneten isim olan Futbol Direktörü Cenk Ergün'ün Nelsson ile ilgili teklifi sarı-kırmızılı yönetime ilettiği, bu aşamada Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur'un devreye girdiği öğrenildi.

Sözcü'nün edindiği bilgilere göre Timur; Ergün ve Nelsson'un menajeri Jean-Pierre Bernes'e "Marcao 15'ten aşağıya gidecek bir oyuncu değildi" dedikten sonra şunları söyledi:

"B PLANIMIZ HAZIR"

"Nelsson'u 12-13 milyon euro + bonuslara bırakmamız mümkün değil. Marcao'da yaşananlar Nelsson'da olmaz. 25 milyon Euro'luk opsiyonu var. Ödeyip alsınlar. Victor'u götürmek istiyorsanız (Sportif Direktör) Monchi beni arasın!"

Timur, dünkü medya açıklamasında bu konuda "Giderse alternatifi hazır. Nelsson hayallerini olduğunu ve gitmek istediğini söyledi. 'Bizim de hayallerimiz var, senin de' dedim. Kalmasını istiyoruz ama giderse B planımız var" dedi. 
Webaslan mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
WEBASLAN ÖNERİYOR
www.hazirol.gov.tr adresinde yayımlanmakta olan ve toplumda afet farkındalığını artırmayı amaçlayan eğitim videolarına da AFAD Acil mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.
TÜMÜ
WEB ASLAN