Ender Bilgin: "Okan hoca iyi başlamak zorunda"

5

ENDER BİLGİN'İN YORUMLARI!

Fotomaç yazarı Ender Bilgin, Galatasaray gündeminie dair dikkat çeken yorumlarda bulundu.

4

"GÜÇLÜ GİRİYORUZ MESAJI"

"Galatasaray, tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşadıktan sonra Dursun Özbek başkanlığında yeni bir yola çıktı. Özbek yönetimi Torrent'den güç bela ayrıldıktan sonra Okan Hoca ile anlaştı. Seçimin gecikmesi ve teknik ekip ile anlaşma süreci hazırlık dönemi öncesi zaman kaybına neden oldu. Buna rağmen Abdülkerim Bardakçı'nın ezeli rakiplerin elinden kapılması hem yerli rotasyonu açısından, hem de taraftara ''biz bu işe güçlü giriyoruz'' mesajı vermek adına önemliydi."

3

"KUWAIT AIRLINES İLE YOL ALINDI

"Yönetim açısından stat ismi ve forma sponsorluğu anlaşması kısa vadede finansal rahatlama sağlayacak önemli bir icraat olacak. Bu noktada Kuwait Airlines ile ciddi yol alındı. Taraftar ise doğal olarak iyi transferler bekliyor. Yunus Akgün ve Emre Akbaba zaten direkt katkı sağlayabilecek isimler. İlk aşamada 6 ve 8 numara transferleri ön plana çıkıyor."

2

"SAVUNMANIN DENGESİ BOZULABİLİR"

"Bu iki oyuncu takımın kalitesini belirleyecek. Okan Buruk iyi bir forvet transferi de istiyor. Gelecek olanlar var ama gidenler de olabilir. Eğer Marcao ayrılırsa savunmanın dengesi bozulacaktır. Brezilyalı oyuncu özel izinle antrenmanlara katılmayıp, transfer görüşmesi yapıyor. Sevilla ile anlaştı gibi. Ama Sevilla'nın Monchi gibi kurnaz bir sportif direktörü var. Marcao ile anlaşıp, oyuncunun Galatasaray yönetimine baskı yapmasını bekliyor. Rakam 10-12 milyon Euro seviyesinde."

1

"OKAN HOCA İYİ BAŞLAMAK ZORUNDA"

"Marcao giderse top çıkartabilecek, denge stoperi ihtiyacı da doğacaktır. Özetle; Galatasaray için transfer köprüsünün altından çok su akar. Bu süreçte önemli olan içerideki ayrılıkçılardan az zarar görmek olmalı. Bu da saha sonuçlarına bağlı. Okan Hoca herkesin selameti için sezona iyi başlamak zorunda."

Puan Durumu Fikstür
Bizi Takip Edin :
Webaslan Google+ Webaslan Facebook Page Webaslan RSS Webaslan iPad Webaslan Mobil
En çok okunan haberler
TÜMÜ
WEB ASLAN